Definicja COLOSSUS-I co oznacza. Czym jest obliczeniowych, skonstruowany pod kierunkiem M. Newmana.

Czy przydatne?

Definicja I Colossus

Co to jest COLOSSUS-I pierwszy kompletnie elektroniczny komputer do celów obliczeniowych, skonstruowany pod kierunkiem M. Newmana i A. M. Turinga w Ogromnej Brytanii w 1943. Fakt jego istnienia (i dziewięciu następnych modeli) ujawniono dopiero w 1976. „COLOSSUS-I” był używany wyłącznie do kryptoanaliz, między innymi ułatwił złamanie niemieckiego kodu „Enigma” i – zwłaszcza – rozszyfrowanie niemieckiego planu kontrofensywy w Normandii. Pierwszym wielozadaniowym komputerem elektronicznym był „ENIAC”
Definicja ColorSmart II:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Technologia ta złożona jest z trzech przedmiotów. Pierwszym jest SmartFocus colossus-i co znaczy.
Definicja Cyberslacking:
Co to jest używanie w pracy internetu dla prywatnych celów. Cyberslacking jest zjawiskiem częstym i raczej nie uważanym za naganne. Tylko co trzeci pełnoletni internauta uważa, iż to jest nieuczciwe w relacji colossus-i krzyżówka.
Definicja Chipset:
Co to jest zbiór układów scalonych) – układ będący jakby sercem danego układu. Na przykład akcelerator oparty na chipsecie VooDoo znaczy, iż to jest poniekąd klon VooDoo, jest to jego możliwości i osiągi są colossus-i co to jest.
Definicja Comdex:
Co to jest znane targi komputerowe, odbywające się dwa razy w roku w stanach zjednoczonych ameryki colossus-i słownik.
Definicja CHIP RAM:
Co to jest operacyjna w każdej Amidze. W razie jej uszkodzenia komputer nie uruchamia się. CHIP RAM jest przykładem pecetowej pamięci podstawowej (640 KB).W Amidze tej pamięci przeważnie było 1 MB, aczkolwiek colossus-i czym jest.

Czym jest COLOSSUS-I znaczenie w Słownik Internet C .