Definicja Color Keying co oznacza. Czym jest jako powierzchnie „z dziurami”. W odróżnieniu do.

Czy przydatne?

Definicja Keying Color

Co to jest COLOR KEYING metoda przetwarzania grafiki, gdzie tekstury definiowane są jako powierzchnie „z dziurami”. W odróżnieniu do sposoby alpha blending są tu jednak możliwe tylko dwie wartości: lub dany piksel tekstury jest przezroczysty, lub także nie. Metoda color keying jest szczególnie przydatna przy odwzorowywaniu drzew albo płotów gdyż zamiast wykorzystywać wielką liczba wielokątów, wystarczy namalować względnie prymitywną figurę zbliżoną kształtem do prostopadłościanu, po czym na powierzchni płotu narysować oczka siatki. Powstałe w ten sposób plamki zapełnia się barwą zdefiniowaną jako przezroczysta
Definicja CALL:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wywołuje jeden program wsadowy z innego. Składnia polecenia wygląda tak color keying co znaczy.
Definicja CPU Lub Cost Per User, Koszt Na Użytkownika:
Co to jest z angielskiego: Cost Per User) – to jest schemat rozliczeń reklamy opierający na rozliczeniu się opierając się na kosztu dotarcia reklamy do jednego użytkownika color keying krzyżówka.
Definicja Ciepłowód Lub Heat-Pipe:
Co to jest heat-pipe) – rurka pozbawiona powietrza i wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn przy nieznacznym podgrzaniu absorbuje ciepło, zamienia się w parę i unosi do drugiego końca rurki, dzięki czemu color keying co to jest.
Definicja Cactus Data Shield:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-Audio. Cactus Data Shield korzysta z ograniczeń sprzętu i niepełnej zgodności komputerowego CD-ROM’u ze stacjonarnym odtwarzaczem CD. Wykorzystano tutaj fakt, że napęd color keying słownik.
Definicja Condensed:
Co to jest ustalenie dla szczególnie wąskiego pisma color keying czym jest.

Czym jest Color Keying znaczenie w Słownik Internet C .