Definicja Codec lub kodek co oznacza. Czym jest dekompresji sygnału audio albo wideo. Typowym.

Czy przydatne?

Definicja Kodek Lub Codec

Co to jest CODEC LUB KODEK program komputerowy, który wykonuje mechanizm kompresji i dekompresji sygnału audio albo wideo. Typowym odpowiednikiem działania kodeka jest kompresja pliku dźwiękowego do formatu MP3 albo dekompresji obrazu i dźwięku na płycie DVD celem oglądnięcia filmu
Definicja Compact Flash:
Co to jest pamięci stosowanej w palmtopach, aparatach cyfrowych i telefonach komórkowych do przechowywania i przenoszenia danych. Kartę umieszcza się w odpowiednim gnieździe urządzenia by zapisywać albo codec lub kodek co znaczy.
Definicja CAM:
Co to jest Computer Aided Manufacture – wytwarzanie wspomagane komputerowo) – mechanizm oprogramowania, sterujący zautomatyzowanym procesem produkcyjnym, gdzie wszystkie urządzenia wytwórcze (przeważnie roboty codec lub kodek krzyżówka.
Definicja Comdex:
Co to jest znane targi komputerowe, odbywające się dwa razy w roku w stanach zjednoczonych ameryki codec lub kodek co to jest.
Definicja Celeron:
Co to jest Intel Celeron - nazwa nieco zubożonej wersji procesora Pentium, opartego na architekturze P6. Stworzona została z myślą o komputerach przydzielonych do gier i do prostych prac biurowych dla codec lub kodek słownik.
Definicja Combo:
Co to jest combos, kombo – definicja to zazwyczaj dotyczy gier karate i innych bijatyk. Przez combo kojarzymy zdefiniowaną poprzez artystów gry sekwencję ciosów (lub jakiś cios szczególny) uruchamiany przez codec lub kodek czym jest.

Czym jest Codec lub kodek znaczenie w Słownik Internet C .