Definicja COBOL co oznacza. Czym jest należy do starszych języków programowania, który znajduje.

Czy przydatne?

Definicja Cobol

Co to jest COBOL (z angielskiego: Common Business Oriented Language) – COBOL należy do starszych języków programowania, który znajduje jeszcze wykorzystanie przy tworzeniu aplikacji z dziedziny handlu
Definicja Cooperative:
Co to jest następna odmiana zabawy w trybie multiplayer, gdzie wypełniamy misję pojedynczego gracza, tyle iż dzięki kolegów albo botów cobol co znaczy.
Definicja CD-Check:
Co to jest to jest zabezpieczenie występujące w gierkach, a zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez sprawdzanie czy oryginalny CD-ROM z grą albo programem jest włożony do napędu cobol krzyżówka.
Definicja CACLS:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego Windows spowodowane z linii poleceń, które wyświetla albo modyfikuje listy kontroli dostępu (ACL) plików. Składnia polecenia wygląda tak cobol co to jest.
Definicja Cieniowanie Gourauda:
Co to jest przetwarzania grafiki, która sprawia, iż modelowane obiekty nie sprawiają wrażenia kanciastych. Powodem tworzenia nierównych powierzchni jest wykorzystywanie prymitywnych algorytmów do modelowania cobol słownik.
Definicja CAPS LOCK Klawisz:
Co to jest blokowanie wersalików) – jeden z klawiszy dodatkowych na klawiaturze. Wciśnięcie tego klawisza sygnalizowane jest lampką u góry klawiatury. Służy do wpisywania Sporych LITER. Po ponownym naciśnięciu cobol czym jest.

Czym jest COBOL znaczenie w Słownik Internet C .