Definicja CMS, Content Management System lub system zarządzania treścią co oznacza. Czym jest.

Czy przydatne?

Definicja CMS, Content Management System lub system zarządzania treścią

Co to jest CMS, CONTENT MANAGEMENT SYSTEM LUB SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ (z angielskiego: Content Management Mechanizm – mechanizm kierowania treścią) – rodzaj aplikacji internetowej, specyficznej strony internetowej, którą w prosty sposób można zarządzać bez znajomości języka programowania, gdzie zwykle wykonuje się witryny internetowe (na przykład HTMLa). CMSy zarządza się poprzez panel administracyjny, treść strony dodaje się poprzez wypełnienie formularza i kilka kliknięć. Zwykle CMS posiada wbudowany edytor tekstu, dzięki któremu można dowolnie formatować tekst. Do każdego CMSa istnieją wtyczki i plug-iny, dzięki którym można dodawać nowe funkcjonalności do naszej strony internetowej. Chociaż nie to jest regularnie wymagane, bo CMS posiada już zwykle wbudowane takie funkcje jak: księga gości, logowanie i rejestracja nowych użytkowników, newsy i oczywiście artykuły.
Do najpopularniejszych CMSów należą: jPortal, Postnuke, PHP-Fusion, Mambo/Joomla, ez Publish
Definicja Centronics:
Co to jest równoległego do łączenia drukarek z komputerem. Standard ten ustala rodzaj złącza, definiuje funkcje każdego ze styków i wyznacza stosunki tymczasowe i postać przesyłanych sygnałów. W czasie cms, content management system lub system zarządzania treścią co znaczy.
Definicja CHCP:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania albo ustawiania numeru aktywnej strony kodowej. Składnia polecenia wygląda tak cms, content management system lub system zarządzania treścią krzyżówka.
Definicja CLS:
Co to jest z angielskiego: CLear Screen – czyść ekran) – polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do czyszczenia ekranu. Składnia polecenia wygląda tak cms, content management system lub system zarządzania treścią co to jest.
Definicja CPRM:
Co to jest z angielskiego: Content Protection for Removable Media) – technologia zabezpieczająca nośniki danych przed nielegalnym kopiowaniem cms, content management system lub system zarządzania treścią słownik.
Definicja Cracking:
Co to jest komputerowego podziemia, polegająca na łamaniu zabezpieczeń występujących w programach. Cracker, śledząc kod programu pragnie poznać strukturę zabezpieczenia, cracki, seriale i keygeny są niejako cms, content management system lub system zarządzania treścią czym jest.

Czym jest CMS, Content Management znaczenie w Słownik Internet C .