Definicja CLI lub Contextual Link Inventory co oznacza. Czym jest dopasowanych treściowo do.

Czy przydatne?

Definicja CLI lub Contextual Link Inventory

Co to jest CLI LUB CONTEXTUAL LINK INVENTORY rodzaj reklamy kontekstowej w formie tekstowych linków dopasowanych treściowo do otaczającej ich treści. W Polsce jak dotąd nie przyjęło się to ustalenie – stosowane jest zaś ustalenie link sponsorowany albo boks sponsorowany. Odpowiednikiem reklamy CLI w Polsce są boksy i linki sponsorowane mechanizmów Google AdWords, OnetBoksy, RekS i reklamy serwowane poprzez mechanizmy Google AdSense, OnetKontekst i AdKontekst
Definicja CLS:
Co to jest z angielskiego: CLear Screen – czyść ekran) – polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do czyszczenia ekranu. Składnia polecenia wygląda tak cli lub contextual link inventory co znaczy.
Definicja Celeron:
Co to jest Intel Celeron - nazwa nieco zubożonej wersji procesora Pentium, opartego na architekturze P6. Stworzona została z myślą o komputerach przydzielonych do gier i do prostych prac biurowych dla cli lub contextual link inventory krzyżówka.
Definicja Counter:
Co to jest licznik odwiedzin zamieszczony na stronie, który zlicza wszystkie odwiedziny użytkowników na danej witrynie WWW cli lub contextual link inventory co to jest.
Definicja CCM:
Co to jest z angielskiego: Coincident-Current Memory) – pamięć koincydencyjna cli lub contextual link inventory słownik.
Definicja Carlson F. Chester:
Co to jest wynalazca amerykański (1906-68), opracował zasady kserografii. W 1948 skonstruował „XEROX” – pierwszą fotokopiarkę działającą na sucho cli lub contextual link inventory czym jest.

Czym jest CLI lub Contextual Link znaczenie w Słownik Internet C .