Definicja CIS co oznacza. Czym jest zintegrowany układ optyczny, zastępujący mechanizm zespołu.

Czy przydatne?

Definicja Cis

Co to jest CIS (z angielskiego: Contact Image Sensor) – niewielki, zintegrowany układ optyczny, zastępujący mechanizm zespołu luster i soczewek (użytkowany do chwili obecnej wspólnie z układami CCD). Technologia CIS używana jest w skanerach – wykorzystuje trójkolorowe diody LED, co eliminuje ze skanera katodę i filtr kolorów, efektem są mniejsze rozmiary skanera i mniejszy pobór mocy
Definicja California Computers:
Co to jest California Computers Historia: Specjalizująca się w dystrybucji sprzętu komputerowego, spółka California Computer jest jedną z 500 największych spółek działających w Polsce (Źródło: California cis co znaczy.
Definicja Condensed:
Co to jest ustalenie dla szczególnie wąskiego pisma cis krzyżówka.
Definicja CorelDRAW:
Co to jest w najwyższym stopniu rozpowszechniony program graficzny dla komputerów osobistych, wyprodukowany poprzez firmę Corel, stosujący grafikę wektorową cis co to jest.
Definicja Czcionka Rastrowa Lub Bitmapowa:
Co to jest przechowywana w formie mapy bitowej. Czcionki rastrowe są projektowane w ustalonym rozmiarze i z ustaloną rozdzielczością, i są poświęcone dla konkretnej drukarki. Nie można ich skalować i obracać cis słownik.
Definicja Ciepłowód Lub Heat-Pipe:
Co to jest heat-pipe) – rurka pozbawiona powietrza i wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn przy nieznacznym podgrzaniu absorbuje ciepło, zamienia się w parę i unosi do drugiego końca rurki, dzięki czemu cis czym jest.

Czym jest CIS znaczenie w Słownik Internet C .