Definicja Cheat co oznacza. Czym jest którzy nie dają sobie porady z grą. Wpisanie określonego kodu.

Czy przydatne?

Definicja Cheat

Co to jest CHEAT wprowadzone poprzez artystów gry ułatwienie dla tych, którzy nie dają sobie porady z grą. Wpisanie określonego kodu sprawia, iż życie staje się prostsze…, na przykład choćby dlatego, iż go nie tracimy (w grze oczywiście :-)). Zobacz także solucja, tips, tips-machine
Definicja Compact Flash:
Co to jest pamięci stosowanej w palmtopach, aparatach cyfrowych i telefonach komórkowych do przechowywania i przenoszenia danych. Kartę umieszcza się w odpowiednim gnieździe urządzenia by zapisywać albo cheat co znaczy.
Definicja COLOSSUS-I:
Co to jest elektroniczny komputer do celów obliczeniowych, skonstruowany pod kierunkiem M. Newmana i A. M. Turinga w Ogromnej Brytanii w 1943. Fakt jego istnienia (i dziewięciu następnych modeli) ujawniono cheat krzyżówka.
Definicja Cracker Lub Reverse Engineer:
Co to jest crack – łamać) – osoba zajmująca się wyszukiwaniem i usuwaniem zabezpieczeń w oprogramowaniu komputerowym (dotyczy to raczej gier komputerowych). W rzadkich sytuacjach prowadzi ona działalność mającą cheat co to jest.
Definicja Cracking:
Co to jest komputerowego podziemia, polegająca na łamaniu zabezpieczeń występujących w programach. Cracker, śledząc kod programu pragnie poznać strukturę zabezpieczenia, cracki, seriale i keygeny są niejako cheat słownik.
Definicja CoolType:
Co to jest poprawiająca czytelność czcionki na monitorach LCD, wprowadzona poprzez firmę Adobe Systems, oferowana w programach: Acrobat eBook Reader i Acrobat Reader 4.05. Podobną technologią jest ClearType cheat czym jest.

Czym jest Cheat znaczenie w Słownik Internet C .