Definicja Chat lub czat, chat room co oznacza. Czym jest do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź.

Czy przydatne?

Definicja Chat lub czat, chat room

Co to jest CHAT LUB CZAT, CHAT ROOM rozmowa w okresie rzeczywistym (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach a czasem nawet kilku dniach) z innymi użytkownikami przebywającymi w Internecie. Zamiana zdań dzieje się zwykle poprzez wpisywanie komunikatów tekstowych, które wyświetlane są na monitorach pozostałych uczestników rozmowy. Do uczestnictwa w czacie niezbędne jest posiadanie odpowiedniego oprogramowania albo korzystanie ze specjalnie przygotowanych stron WWW (przeważnie zawierających odpowiedni aplet Javy). Przewarzająca część miejsc tego typu koncentruje się wokół określonego tematu, umożliwiając zainteresowanym nim osobom wymianę doświadczeń i informacji. Zdarza się, iż do rozmów zapraszani są znani ludzie albo eksperci z danej dziedziny – wówczas przebieg spotkania jest zwykle zapisywany i udostępniany w formie archiwum. Nie brakuje także typowych, rozrywkowych „party-lines” i miejsc dla graczy – tak zwany chat worlds. Przykłady programów oferujących chat to IRC, ICQ, NetMeeting
Definicja Cykl Zegara:
Co to jest następującymi po sobie impulsami oscylatora, które ustalają tempo pracy procesora komputera. Liczba takich pulsów na sekundę to prędkość zegara, która mierzona jest w megahercach (MHz) albo chat lub czat, chat room co znaczy.
Definicja CONFIG.SYS:
Co to jest komendy mechanizmu operacyjnego DOS, dzięki któremu ustawiać konfigurację mechanizmu. CONFIG.SYS konfiguruje ładowane na starcie sterowniki urządzeń, włącza i wyłącza składniki DOS-a, ustawia limit chat lub czat, chat room krzyżówka.
Definicja CISPR:
Co to jest The International Special Commmittee on Radio Interference – międzynarodowa komisja szczególna d/s interferencji radiowych) – komisja ta zajmuje się falami elektromagnetycznymi, które są generowane chat lub czat, chat room co to jest.
Definicja CAB:
Co to jest z angielskiego: CABinet) – jeden z najpopularniejszych formatów kompresji danych. Użytkowany zwykle w programach instalacyjnych aplikacji i w systemie operacyjnym Windows chat lub czat, chat room słownik.
Definicja CD-WO:
Co to jest Compact Disc Write Once) – mechanizm, który umożliwia jednorazowy zapis i wielokrotne odtwarzanie. W trakcie rejestracji dźwięku na CD-WO występują te same wskaźniki co w razie CD, jest to chat lub czat, chat room czym jest.

Czym jest Chat lub czat, chat room znaczenie w Słownik Internet C .