Definicja CHAP co oznacza. Czym jest Protocol) – protokół uwierzytelniający typu wezwanie-odpowiedź.

Czy przydatne?

Definicja Chap

Co to jest CHAP (z angielskiego: Challenge Handshake Authentication Protocol) – protokół uwierzytelniający typu wezwanie-odpowiedź poświęcony dla połączeń PPP. Wykorzystuje on model szyfrowania jednokierunkowego zgodny z przemysłowym standardem MD5 (z angielskiego: Message Digest 5) w celu wygenerowania odpowiedzi na wezwanie serwera dostępu zdalnego
Definicja Copyright:
Co to jest dodatkowa wiadomość zapisana na płytach audio określająca prawa autorskie do utworów. Zobacz copyleft chap co znaczy.
Definicja CLI Lub Contextual Link Inventory:
Co to jest kontekstowej w formie tekstowych linków dopasowanych treściowo do otaczającej ich treści. W Polsce jak dotąd nie przyjęło się to ustalenie – stosowane jest zaś ustalenie link sponsorowany albo boks chap krzyżówka.
Definicja CD-R:
Co to jest Compact Disc Recordable) – odmiana czystej płyty CD, na której można jeden raz zapisać dane dzięki nagrywarki. Po nagraniu danych płytę można odczytać w napędzie CD-ROM, DVD albo nagrywarce. Płyty w chap co to jest.
Definicja Clamshell:
Co to jest rodzaj lekkiego opakowania na płyty CD albo DVD chap słownik.
Definicja Cyberslacking:
Co to jest używanie w pracy internetu dla prywatnych celów. Cyberslacking jest zjawiskiem częstym i raczej nie uważanym za naganne. Tylko co trzeci pełnoletni internauta uważa, iż to jest nieuczciwe w relacji chap czym jest.

Czym jest CHAP znaczenie w Słownik Internet C .