Definicja CGA co oznacza. Czym jest graficzna pozwalająca na wyświetlanie kolorowego obrazu.

Czy przydatne?

Definicja Cga

Co to jest CGA (z angielskiego: Color Graphics Adapter) – pierwsza karta graficzna pozwalająca na wyświetlanie kolorowego obrazu. Działała jednak w znacząco niższych rozdzielczościach niż jej poprzedniczka – Hercules. Karta CGA nie ma już problemów z wyświetlaniem polskich znaków diakrytycznych
Definicja CD-I:
Co to jest Compact Disc Interactive) – na dyskach CD-i zapisywane są wszelkiego rodzaju wiadomości, programy (niezgodne ze standardem PC), filmy, obrazy, muzyka. Do ich odtwarzania potrzebny jest napęd CD-i. Ze cga co znaczy.
Definicja CMYK:
Co to jest fundamentalnych kolorów w subtraktywnym modelu barw. Wskutek ich mieszania można dostać teoretycznie każdą inną barwę. Schemat CMYK wykorzystuje absorpcję światła poprzez farbę naniesioną na papier cga krzyżówka.
Definicja CAI, CAL, CBL Lub CAE:
Co to jest Computer Assisted Instruction, Computer Assisted Learning, Computer-Based Learning, Computer Aided Education) – szkolenie wspomagane komputerowo. Rodzaj edukacyjnego programu komputerowego którego cga co to jest.
Definicja CPUV:
Co to jest z angielskiego: Cost Per Unique Visitor) – współczynnik określający wydatek przekierowania jednego unikalnego użytkownika na reklamowaną stronę. Miernik ten używany jest w marketingu internetowym cga słownik.
Definicja CAS:
Co to jest pamięciach RAM wyrażane liczbą cykli zegarowych – to jest czas, który musi upłynąć od momentu gdy procesor zaadresuje kolumnę w pamięci poświęconą odczytu do momentu odczytania danych w niej cga czym jest.

Czym jest CGA znaczenie w Słownik Internet C .