Definicja Censorware lub kontroler treści co oznacza. Czym jest ustalonych treści dostępnych w.

Czy przydatne?

Definicja Censorware lub kontroler treści

Co to jest CENSORWARE LUB KONTROLER TREŚCI program komputerowy, który ma zadanie blokować dostęp do ustalonych treści dostępnych w Internecie. Kontroler treści decyduje jakie strony WWW będą dostępne w danym komputerze albo całej sieci lokalnej. Najczęstszym przyczyną stosowania tego typu programów jest chęć zapewnienia ochrony dzieciom przed treściami dla nich niepożądanymi albo odcinanie pracowników spółek i instytucji od treści nie związanymi z robotą. Typowa treść blokowana poprzez tego rodzaju programy dotyczy pornografii, hazardu, alternatywnych stylów życia, seksu, polityki i religii. Kontrolery treści mogą również służyć jako rodzaj prymitywnej zapory sieciowej. Szczególnym programem szczególnie dla zastosowań rodziców chcących uchronić własne pociechy przed niepożądanymi treściami treściami są cybernianie.
Pierwszym polskim programem zalecanym poprzez Ministerstwo Nauki Narodowej do użytkowania domowego i w pracowniach informatycznych szkół jest Beniamin (strona autora: http://www.
beniamin.pl)
Definicja CRC:
Co to jest Cyclic Redundancy Check – cykliczna kontrola nadmiarowa) – sposób weryfikacji poprawności transmisji, polegająca na wyliczaniu dla każdego transmitowanego bloku specjalnego wielomianu kontrolnego po censorware lub kontroler treści co znaczy.
Definicja Centronics:
Co to jest równoległego do łączenia drukarek z komputerem. Standard ten ustala rodzaj złącza, definiuje funkcje każdego ze styków i wyznacza stosunki tymczasowe i postać przesyłanych sygnałów. W czasie censorware lub kontroler treści krzyżówka.
Definicja CA Lub Certificate Authority:
Co to jest Certificate Authority) – ustalenie organizacji bądź spółki zajmującej się wydawaniem i obsługą elektronicznych certyfikatów potwierdzających tożsamość użytkowników albo sieciowych serwisów branżowych censorware lub kontroler treści co to jest.
Definicja Czcionka Rastrowa Lub Bitmapowa:
Co to jest przechowywana w formie mapy bitowej. Czcionki rastrowe są projektowane w ustalonym rozmiarze i z ustaloną rozdzielczością, i są poświęcone dla konkretnej drukarki. Nie można ich skalować i obracać censorware lub kontroler treści słownik.
Definicja CMYK:
Co to jest fundamentalnych kolorów w subtraktywnym modelu barw. Wskutek ich mieszania można dostać teoretycznie każdą inną barwę. Schemat CMYK wykorzystuje absorpcję światła poprzez farbę naniesioną na papier censorware lub kontroler treści czym jest.

Czym jest Censorware lub kontroler znaczenie w Słownik Internet C .