Definicja CDMA co oznacza. Czym jest wielokrotny do sieci komputerowej z kodowym rozdziałem.

Czy przydatne?

Definicja Cdma

Co to jest CDMA (z angielskiego: Code Division Multiple Access) – dostęp wielokrotny do sieci komputerowej z kodowym rozdziałem sygnałów, zapewniający każdemu użytkownikowi poprzez cały czas sesji pełne pasmo medium transmisyjnego, nie mniej jednak sygnały są przemieszane zarówno pod względem czasu, jak i częstotliwości
Definicja CD-Audio:
Co to jest mechanizmu cyfrowego zapisu dźwięku na tak zwany płytach kompaktowych. Analogowy sygnał odpowiadający fali akustycznej zamieniany zostaje w przetwornikach analogowo-cyfrowych na sygnał cyfrowy i, po cdma co znaczy.
Definicja Comdex:
Co to jest znane targi komputerowe, odbywające się dwa razy w roku w stanach zjednoczonych ameryki cdma krzyżówka.
Definicja CoolType:
Co to jest poprawiająca czytelność czcionki na monitorach LCD, wprowadzona poprzez firmę Adobe Systems, oferowana w programach: Acrobat eBook Reader i Acrobat Reader 4.05. Podobną technologią jest ClearType cdma co to jest.
Definicja Crackme:
Co to jest napisany przeważnie w assemblerze, naszpikowany zabezpieczeniami, a skierowany do crackerów w celu sprawdzenia ich zdolności. Crackme stawiają przed crackerami określone zadania na przykład cdma słownik.
Definicja CONVERT:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do konwersji woluminu FAT na NTFS. Składnia polecenia wygląda tak cdma czym jest.

Czym jest CDMA znaczenie w Słownik Internet C .