Definicja CDDI co oznacza. Czym jest odmiana technologii FDDI, której istotą jest wykorzystywanie.

Czy przydatne?

Definicja Cddi

Co to jest CDDI (z angielskiego: Copper Distributed Data Interface) – odmiana technologii FDDI, której istotą jest wykorzystywanie takich samych protokołów jak w okablowaniu optycznym, lecz w miedzianej infrastrukturze kablowej (kabel skrętkowy kategorii 5), także o przepływności 100 Mb/s
Definicja CGI:
Co to jest Common Gateway Interface) – to jest protokół pozwalający na komunikowanie się serwera WWW z innymi programami i umożliwiający bieżąco przedstawić wyniki tych programów w sposób graficzny umieszczany cddi co znaczy.
Definicja CAD:
Co to jest Computer Aided Design – projektowanie wspomagane komputerowo) – zastosowanie komputera o sporych możliwościach obliczeniowych i graficznych (stacje robocze), i odpowiednim oprogramowaniem (na cddi krzyżówka.
Definicja CAB:
Co to jest z angielskiego: CABinet) – jeden z najpopularniejszych formatów kompresji danych. Użytkowany zwykle w programach instalacyjnych aplikacji i w systemie operacyjnym Windows cddi co to jest.
Definicja CD-UDF:
Co to jest z angielskiego: Compact Disc Universal Disc Format) – mechanizm plików korzystający z zalet zapisu pakietowego cddi słownik.
Definicja Chat Lub Czat, Chat Room:
Co to jest rzeczywistym (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach a czasem nawet kilku dniach) z innymi użytkownikami przebywającymi w cddi czym jest.

Czym jest CDDI znaczenie w Słownik Internet C .