Definicja CDDB co oznacza. Czym jest danych płyt CD) – największa internetowa zestawienie.

Czy przydatne?

Definicja Cddb

Co to jest CDDB Logo CDDB
(z angielskiego: Compact Disc DataBase – baza danych płyt CD) – największa internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD (zawiera dane na temat wykonawcy tytułu danego albumu i listę utworów). Jeżeli program do odtwarzania płyt CD-ROM płyty z muzyką identyfikuje ją i podaje tytuły utworów. Płyta rozpoznawana jest po długości i ilości utworów znajdujących się na płycie.
Strona domowa: www.cddb.com
Definicja Czas Trwania Odsłony:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest czas, jaki upłynął od wykonania jednej odsłony do wykonania następnej odsłony w ramach wizyty cddb co znaczy.
Definicja Claude Elwood Shannon:
Co to jest ur. 1916), matematyk amerykański. Artysta podstaw teorii informacji. Opracował ilościową miarę informacji, której jednostką jest bit cddb krzyżówka.
Definicja Częstotliowść Odświeżania:
Co to jest o tym, ile razy pośrodku sekundy obraz na monitorze jest na nowo wyświetlany. Jest mierzona w hercach (Hz). Nowoczesne monitory charakteryzują się bardzo wysoką częstotliwością odświeżania cddb co to jest.
Definicja Canon Components:
Co to jest Historia: Spółka Canon, pierwotnie Kwanon, zawdzięcza swój rodowód japońskiej bogini miłosierdzia. Inspiracji nazwy pierwszego aparatu fotograficznego także należy szukać w genealogii spółki. Właśnie cddb słownik.
Definicja Czcionka Wektorowa:
Co to jest opierając się na modelu matematycznego, gdzie każdy symbol jest zdefiniowany jako zbiór linii łączących punkty. Czcionki wektorowe można skalować do dowolnych rozmiarów albo opierając się na cddb czym jest.

Czym jest CDDB znaczenie w Słownik Internet C .