Definicja CD-WO co oznacza. Czym jest który umożliwia jednorazowy zapis i wielokrotne odtwarzanie.

Czy przydatne?

Definicja Wo Cd

Co to jest CD-WO (z angielskiego: Compact Disc Write Once) – mechanizm, który umożliwia jednorazowy zapis i wielokrotne odtwarzanie. W trakcie rejestracji dźwięku na CD-WO występują te same wskaźniki co w razie CD, jest to częstotliwość próbkowania 44,1 kHz i długość słowa równa 16 bitom. Dlatego jest ona kompatybilna do konwencjonalnej płyty kompaktowej. Można ją odtwarzać dzięki typowego odtwarzacza laserowego CD. Sam mechanizm zapisu bazuje na wypalaniu laserem na powierzchni płyty odpowiednich zaczernień (pitów)
Definicja Cake-Box:
Co to jest rodzaj opakowania na płyty CD i DVD cd-wo co znaczy.
Definicja Censorware Lub Kontroler Treści:
Co to jest który ma zadanie blokować dostęp do ustalonych treści dostępnych w Internecie. Kontroler treści decyduje jakie strony WWW będą dostępne w danym komputerze albo całej sieci lokalnej. Najczęstszym cd-wo krzyżówka.
Definicja Crawler, Spider Lub Robot, Bądź Bot:
Co to jest CRAWL – czołgać się; SPIDER – pająk; roBOT – robot, automat) – program, który odwiedza każdą stronę internetową, „czyta” wiadomości na niej zawarte po to, aby zindeksować je w wyszukiwarce interne cd-wo co to jest.
Definicja CD-R:
Co to jest Compact Disc Recordable) – odmiana czystej płyty CD, na której można jeden raz zapisać dane dzięki nagrywarki. Po nagraniu danych płytę można odczytać w napędzie CD-ROM, DVD albo nagrywarce. Płyty w cd-wo słownik.
Definicja Carlson F. Chester:
Co to jest wynalazca amerykański (1906-68), opracował zasady kserografii. W 1948 skonstruował „XEROX” – pierwszą fotokopiarkę działającą na sucho cd-wo czym jest.

Czym jest CD-WO znaczenie w Słownik Internet C .