Definicja CD-RW co oznacza. Czym jest optycznego do „wielokrotnego zapisu” – zapisane dane można.

Czy przydatne?

Definicja Rw Cd

Co to jest CD-RW (z angielskiego: Compact Disc ReWritable) – rodzaj nośnika optycznego do „wielokrotnego zapisu” – zapisane dane można zastąpić nowymi, można odczytać w stacjach CD-ROM i DVD; pojemność od 650 do 800 MB. Zobacz CD-MO
Definicja Czcionka:
Co to jest komputerze. Czcionka opisuje określony krój i inne właściwości, takie jak wielkość, odstępy i szerokość. Zobacz: czcionka ploterowa, czcionka wektorowa, czcionka ekranowa, czcionka PostScript cd-rw co znaczy.
Definicja Chipset:
Co to jest zbiór układów scalonych) – układ będący jakby sercem danego układu. Na przykład akcelerator oparty na chipsecie VooDoo znaczy, iż to jest poniekąd klon VooDoo, jest to jego możliwości i osiągi są cd-rw krzyżówka.
Definicja Czcionka Rastrowa Lub Bitmapowa:
Co to jest przechowywana w formie mapy bitowej. Czcionki rastrowe są projektowane w ustalonym rozmiarze i z ustaloną rozdzielczością, i są poświęcone dla konkretnej drukarki. Nie można ich skalować i obracać cd-rw co to jest.
Definicja CD:
Co to jest Compact Disc) – na dysku CD zapisywane są wiadomości w formie mikroskopijnych wybrzuszeń i wgłębień, które są odczytywane dzięki lasera i zamieniane w sygnały elektryczne. 2. CD albo CHDIR – cd-rw słownik.
Definicja Czcionka PostScript:
Co to jest definiowana odpowiednio z zasadami języka opisu strony PostScript, poświęcone do drukowania na drukarkach zgodnych z językiem PostScript. Po wysłaniu dokumentu wyświetlanego przy zastosowaniu cd-rw czym jest.

Czym jest CD-RW znaczenie w Słownik Internet C .