Definicja CD-ROM co oznacza. Czym jest tylko-do-odczytu na dysku kompaktowym, pamięć zewnętrzna o.

Czy przydatne?

Definicja Rom Cd

Co to jest CD-ROM (z angielskiego: Compact Disc Read Only Memory) – pamięć tylko-do-odczytu na dysku kompaktowym, pamięć zewnętrzna o bardzo dużej pojemności (około 650 MB – powyżej 325 000 str. maszynopisu), pozwalająca jedynie na odczyt danych. Ustalenie to znaczy srebrzysty krążek o średnicy 12 cm – nośnik informacji zapisanych cyfrowo w formie tak zwany pitów (odpowiadających bitom informacji), miejsc odbijających albo nie strumień światła laserowego albo napęd CD-ROM – urządzenie pozwalające na optyczny, przy pomocy lasera półprzewodnikowego, odczyt danych zapisanych na krążku. Na CD-ROM-ach zapisywane są przeważnie spore bazy danych tekstowych (na przykład zestawienia bibliograficzne), zbiory obrazów, dźwięków albo programy multimedialne, na przykład encyklopedie. Aktualnie na CD-ROM-ach wydawane są rozbudowane programy komputerowe albo ich zbiory.
Od niedawna CD-ROM-y konkurują z bardziej pojemnymi dyskami DVD
Definicja Carlson F. Chester:
Co to jest wynalazca amerykański (1906-68), opracował zasady kserografii. W 1948 skonstruował „XEROX” – pierwszą fotokopiarkę działającą na sucho cd-rom co znaczy.
Definicja Crawler, Spider Lub Robot, Bądź Bot:
Co to jest CRAWL – czołgać się; SPIDER – pająk; roBOT – robot, automat) – program, który odwiedza każdą stronę internetową, „czyta” wiadomości na niej zawarte po to, aby zindeksować je w wyszukiwarce interne cd-rom krzyżówka.
Definicja CAPTCHA:
Co to jest Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) – rodzaj zabezpieczenia stosowanego na wielu stronach internetowych w formie obrazka z napisem, który należy odczytać i cd-rom co to jest.
Definicja CPU Lub Cost Per User, Koszt Na Użytkownika:
Co to jest z angielskiego: Cost Per User) – to jest schemat rozliczeń reklamy opierający na rozliczeniu się opierając się na kosztu dotarcia reklamy do jednego użytkownika cd-rom słownik.
Definicja Chat Lub Czat, Chat Room:
Co to jest rzeczywistym (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach a czasem nawet kilku dniach) z innymi użytkownikami przebywającymi w cd-rom czym jest.

Czym jest CD-ROM znaczenie w Słownik Internet C .