Definicja CD-R co oznacza. Czym jest płyty CD, na której można jeden raz zapisać dane dzięki.

Czy przydatne?

Definicja R Cd

Co to jest CD-R (z angielskiego: Compact Disc Recordable) – odmiana czystej płyty CD, na której można jeden raz zapisać dane dzięki nagrywarki. Po nagraniu danych płytę można odczytać w napędzie CD-ROM, DVD albo nagrywarce. Płyty w zależności od typu mogą pomieścić od 650 MB do 800 MB (powyżej 325 000 stron maszynopisu)
Definicja Crippleware:
Co to jest CRIPPLE (kaleki) + SoftWARE (oprogramowanie) = crippleware) – ustalenie na programy shareware o znacząco ograniczonych możliwościach. Niektórzy programiści uznają za świetny pomysł wyłączanie w cd-r co znaczy.
Definicja Crapware:
Co to jest oprogramowania antywirusowego, łatwe gry, aplikacje do obsługi multimediów (w notebookach spółki Acer znalazło się oprogramowanie dublujące funkcjonalność Windows Media Center) czy narzędzia cd-r krzyżówka.
Definicja CPUV:
Co to jest z angielskiego: Cost Per Unique Visitor) – współczynnik określający wydatek przekierowania jednego unikalnego użytkownika na reklamowaną stronę. Miernik ten używany jest w marketingu internetowym cd-r co to jest.
Definicja CD-Audio:
Co to jest mechanizmu cyfrowego zapisu dźwięku na tak zwany płytach kompaktowych. Analogowy sygnał odpowiadający fali akustycznej zamieniany zostaje w przetwornikach analogowo-cyfrowych na sygnał cyfrowy i, po cd-r słownik.
Definicja CD-WO:
Co to jest Compact Disc Write Once) – mechanizm, który umożliwia jednorazowy zapis i wielokrotne odtwarzanie. W trakcie rejestracji dźwięku na CD-WO występują te same wskaźniki co w razie CD, jest to cd-r czym jest.

Czym jest CD-R znaczenie w Słownik Internet C .