Definicja CD-MO lub MOD co oznacza. Czym jest wielokrotnego zapisu i kasowania na płycie sygnałów.

Czy przydatne?

Definicja CD-MO lub MOD

Co to jest CD-MO LUB MOD (z angielskiego: Compact Disc Magneto-Optical) – metoda wielokrotnego zapisu i kasowania na płycie sygnałów cyfrowych. W relacji do CD-WO różnica bazuje na sposobie nanoszenia na spiralę informacji 0 i 1 i w czynniku modulującym strumień światła laserowego odczytującego zapis. Zapis bazuje na miejscowym podgrzaniu powierzchni płyty ponad punktu Curie (około 200°C) i ochłodzeniu go w polu magnetycznym albo bez pola. W zależności od występowania pola można w stygnącym nośniku wytworzyć obszary odpowiadające informacji 0 albo 1. W trakcie odczytu światło lasera padając na ścieżkę ulega odbiciu i uzyskuje skręcenie płaszczyzny polaryzacji adekwatnie do stanu namagnesowania nośnika, odpowiednio z efektem Kerra. W zależności od stanu polaryzacji i czasu trwania skręcenia promienia odbitego powstaje ciąg zer albo jedynek, które dalej odczytywane są jak w formacie CD-Audio. Cechą płyty CD-MO (MOD) jest wielokrotna sposobność skasowania starego nagrania i dokonania nowego poprzez powtórzenie operacji podgrzewania warstwy wierzchniej płyty światłem lasera i oddziaływania polem magnetycznym. Zobacz CD-RW
Definicja Cookie:
Co to jest ciastko) – to są pliki, gdzie zapisywane są wiadomości poprzez stronę WWW na dysku twardym użytkownika. Wiadomości te są potrzebne stronie w razie powtórnej odwiedziny tego użytkownika. W pliku cd-mo lub mod co znaczy.
Definicja Czas Trwania Odsłony:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest czas, jaki upłynął od wykonania jednej odsłony do wykonania następnej odsłony w ramach wizyty cd-mo lub mod krzyżówka.
Definicja COPY:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do kopiowania plików. Składnia polecenia wygląda tak cd-mo lub mod co to jest.
Definicja Copywriter:
Co to jest albo pisze hasła albo teksty reklamowe, tworzy artykuły i teksty na witryny internetowe (także w celach pozycjonowania stron). Dobry copywriter powinien posiadać  nie tylko „lekkie pióro” lecz także cd-mo lub mod słownik.
Definicja Czcionka:
Co to jest komputerze. Czcionka opisuje określony krój i inne właściwości, takie jak wielkość, odstępy i szerokość. Zobacz: czcionka ploterowa, czcionka wektorowa, czcionka ekranowa, czcionka PostScript cd-mo lub mod czym jest.

Czym jest CD-MO lub MOD znaczenie w Słownik Internet C .