Definicja CD-Audio co oznacza. Czym jest płytach kompaktowych. Analogowy sygnał odpowiadający fali.

Czy przydatne?

Definicja Audio Cd

Co to jest CD-AUDIO ustalenie mechanizmu cyfrowego zapisu dźwięku na tak zwany płytach kompaktowych. Analogowy sygnał odpowiadający fali akustycznej zamieniany zostaje w przetwornikach analogowo-cyfrowych na sygnał cyfrowy i, po odpowiednim przygotowaniu, zapisywany na płycie – dwunastocentymetrowym krążku z tworzywa, z napyloną warstwą aluminium albo złota zabezpieczoną następną warstwą tworzywa. Bitom informacji cyfrowej odpowiadają miejsca na płycie odbijające albo rozpraszające promień światła laserowego głowicy odtwarzacza płyt kompaktowych. Płyta kompaktowa pozwala na zapis do 80 min. muzyki stereofonicznej o dynamice dochodzącej do 110 dB, przy prawidłowej eksploatacji jest odporna na uszkodzenia a jakość odtwarzanego dźwięku nie minimalizuje się po następnych odtworzeniach
Definicja Ciepłowód Lub Heat-Pipe:
Co to jest heat-pipe) – rurka pozbawiona powietrza i wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn przy nieznacznym podgrzaniu absorbuje ciepło, zamienia się w parę i unosi do drugiego końca rurki, dzięki czemu cd-audio co znaczy.
Definicja CD-ROM:
Co to jest Compact Disc Read Only Memory) – pamięć tylko-do-odczytu na dysku kompaktowym, pamięć zewnętrzna o bardzo dużej pojemności (około 650 MB – powyżej 325 000 str. maszynopisu), pozwalająca jedynie na cd-audio krzyżówka.
Definicja c3d:
Co to jest mechanizm dźwięku trójwymiarowego stworzony na wzór popularnego A3D poprzez firmę C-Media na potrzeby jej układów cd-audio co to jest.
Definicja CLS:
Co to jest z angielskiego: CLear Screen – czyść ekran) – polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do czyszczenia ekranu. Składnia polecenia wygląda tak cd-audio słownik.
Definicja CU Lub Jednostka Sterująca, Dekoder Rozkazów:
Co to jest Controll Unit – jednostka sterująca) a więc Jednostka Sterująca, albo odmiennie dekoder rozkazów. Jest jednym z przedmiotów procesora. Dekoduje instrukcje, i steruje pozostałymi elementami procesora cd-audio czym jest.

Czym jest CD-Audio znaczenie w Słownik Internet C .