Definicja CCD co oznacza. Czym jest sprzężeniu ładunkowym) – światłoczułe urządzenie elektroniczne.

Czy przydatne?

Definicja Ccd

Co to jest CCD (z angielskiego: Charge Couple Devices – urządzenie o sprzężeniu ładunkowym) – światłoczułe urządzenie elektroniczne użytkowane w skanerach i cyfrowych aparatach fotograficznych, przetwarzające padające nań światło w sygnał elektryczny. Złożona jest z siatki światłoczułych przedmiotów, które zamieniają docierające do nich w danym punkcie obrazu światło na czynniki elektryczne o wartości proporcjonalnej do natężenia tego światła. W ten sposób powstaje cyfrowy obraz odzwierciedlający fotografowany przedmiot albo skanowany dokument
Definicja CGA:
Co to jest Color Graphics Adapter) – pierwsza karta graficzna pozwalająca na wyświetlanie kolorowego obrazu. Działała jednak w znacząco niższych rozdzielczościach niż jej poprzedniczka – Hercules. Karta CGA nie ccd co znaczy.
Definicja Częstotliwość Taktowania:
Co to jest im wyższa częstotliwość taktowania, tym szybciej pracuje procesor. Częstotliwość taktowania wyraża się w megagercach albo gigahercach ccd krzyżówka.
Definicja Color Keying:
Co to jest przetwarzania grafiki, gdzie tekstury definiowane są jako powierzchnie „z dziurami”. W odróżnieniu do sposoby alpha blending są tu jednak możliwe tylko dwie wartości: lub dany piksel tekstury jest ccd co to jest.
Definicja Chipset:
Co to jest zbiór układów scalonych) – układ będący jakby sercem danego układu. Na przykład akcelerator oparty na chipsecie VooDoo znaczy, iż to jest poniekąd klon VooDoo, jest to jego możliwości i osiągi są ccd słownik.
Definicja CTR Lub Click Through Rate, Click Rate, Klikalność, Współczynnik Klikalności:
Co to jest Click Through Rate) – współczynnik określający relacja kliknięć internauty w reklamę do ilości jej wyświetleń. Współczynnik ten przydatny jest w mierzeniu skuteczności kampanii reklamowych w ccd czym jest.

Czym jest CCD znaczenie w Słownik Internet C .