Definicja CAPTCHA co oznacza. Czym jest tell Computers and Humans Apart) – rodzaj zabezpieczenia.

Czy przydatne?

Definicja Captcha

Co to jest CAPTCHA (z angielskiego: Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) – rodzaj zabezpieczenia stosowanego na wielu stronach internetowych w formie obrazka z napisem, który należy odczytać i wpisać do okienka w okolicy aby móc wykonać na stronie żądaną czynność. Wadą rozwiązania są czasem trudne do odczytania napisy, niemożność odczytania ich poprzez osoby niewidome albo użytkowników przeglądarek tekstowych
Definicja Co-Citation Linking Filter:
Co to jest wyszukiwarki internetowej Google. Robot wyszukiwarki bada strukturę linków zewnętrznych. Jeżeli link do witryny znajduje się na stronie, która pośród swoich linków wychodzących posiada odnośniki do captcha co znaczy.
Definicja Charles Babbage:
Co to jest angielski matematyk i wynalazca; zaprojektował pierwszy na świecie komputer programowalny, znany pod nazwą „maszyny analitycznej”, o zasadzie działania podobnej do współczesnych komputerów cyfrowych captcha krzyżówka.
Definicja CGI:
Co to jest Common Gateway Interface) – to jest protokół pozwalający na komunikowanie się serwera WWW z innymi programami i umożliwiający bieżąco przedstawić wyniki tych programów w sposób graficzny umieszczany captcha co to jest.
Definicja Clipart Lub Klipart:
Co to jest plik graficzny (przeważnie z rozszerzeniem WMF) dołączany (wklejany) do dokumentów jako ozdoba (zbiór clipartów znajduje się w każdej wersji MS Office captcha słownik.
Definicja Cyberpunk:
Co to jest literacki lat ’80 uwzględniający zmiany w rzeczywistości socjalnej i w jej wymiarze intelektualnym, jakie zaszły pod wpływem elektronicznych technologii i nowych mediów; świadomie odrzuca tradycję captcha czym jest.

Czym jest CAPTCHA znaczenie w Słownik Internet C .