Definicja Campować lub kampować, campowanie, kampowanie co oznacza. Czym jest grze Quake albo.

Czy przydatne?

Definicja Campować lub kampować, campowanie, kampowanie

Co to jest CAMPOWAĆ LUB KAMPOWAĆ, CAMPOWANIE, KAMPOWANIE (z angielskiego: camp – biwakować) – rodzaj zachowania w grze Quake albo podobnej w trybie multiplayer, polegającego na ukryciu się na przykład w załomie muru albo na dachu budynku i strzelania do innych graczy. Taka bierność (brak jakiegokolwiek ruchu na planszy) i ukrycie się wywołują, iż inni gracze mają utrudnione trafienie ukrytego bohatera gry i zaskoczenie, z jakim schowany bohater może zaatakować innych graczy. Campowanie uznawane jest poprzez wielu graczy za rodzaj oszustwa, dlatego także osoby campujące przeważnie wyrzucane są z gry. Ustalenie to pochodzi od angielskiego wyrazu, oznaczającego biwakowanie a więc przebywanie w jednym miejscu i ma charakter sarkastyczny
Definicja Crossflash:
Co to jest flash jednego urządzenia firmware pochodzącego od innego urządzenia. Ustalenie odnosi się do napędów optycznych, które bardzo regularnie różnią się tylko wewnętrznym oprogramowaniem, stąd wgranie campować lub kampować, campowanie, kampowanie co znaczy.
Definicja Czas Reakcji:
Co to jest opóźnienie wnoszone do wyświetlanego obrazu, wynikające z bezwładności ciekłego kryształu. Max. czas reakcji (zaświecenie piksela, a w dalszym ciągu jego zgaszenie) jest rzędu 20-30 ms campować lub kampować, campowanie, kampowanie krzyżówka.
Definicja Czcionka PostScript:
Co to jest definiowana odpowiednio z zasadami języka opisu strony PostScript, poświęcone do drukowania na drukarkach zgodnych z językiem PostScript. Po wysłaniu dokumentu wyświetlanego przy zastosowaniu campować lub kampować, campowanie, kampowanie co to jest.
Definicja CONVERT:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do konwersji woluminu FAT na NTFS. Składnia polecenia wygląda tak campować lub kampować, campowanie, kampowanie słownik.
Definicja COLOSSUS-I:
Co to jest elektroniczny komputer do celów obliczeniowych, skonstruowany pod kierunkiem M. Newmana i A. M. Turinga w Ogromnej Brytanii w 1943. Fakt jego istnienia (i dziewięciu następnych modeli) ujawniono campować lub kampować, campowanie, kampowanie czym jest.

Czym jest Campować lub kampować znaczenie w Słownik Internet C .