Definicja CALL co oznacza. Czym jest program wsadowy z innego. Składnia polecenia wygląda tak.

Czy przydatne?

Definicja Call

Co to jest CALL polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wywołuje jeden program wsadowy z innego. Składnia polecenia wygląda tak
Definicja CIS:
Co to jest Contact Image Sensor) – niewielki, zintegrowany układ optyczny, zastępujący mechanizm zespołu luster i soczewek (użytkowany do chwili obecnej wspólnie z układami CCD). Technologia CIS używana jest w call co znaczy.
Definicja Chat Lub Czat, Chat Room:
Co to jest rzeczywistym (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach a czasem nawet kilku dniach) z innymi użytkownikami przebywającymi w call krzyżówka.
Definicja Cykl Zegara:
Co to jest następującymi po sobie impulsami oscylatora, które ustalają tempo pracy procesora komputera. Liczba takich pulsów na sekundę to prędkość zegara, która mierzona jest w megahercach (MHz) albo call co to jest.
Definicja Caddy:
Co to jest ROM-ów nie pozwalały na bezpośrednie wkładanie do nich dysków, ale wymagały użycia tak zwany caddy, a więc plastikowego pudełka. Płyta umieszczana była na początku w caddy i dopiero w takiej formie call słownik.
Definicja Chakier Lub Chaker:
Co to jest ustalenie hakerów na szczególny rodzaj użytkownika komputera, który wywyższa się powyżej innymi, przemądrza się i ukazuje własną wiedzę, która okazuje się jego niewiedzą. Udaje hakera i poucza innych call czym jest.

Czym jest CALL znaczenie w Słownik Internet C .