Definicja Cake-box co oznacza. Czym jest rodzaj opakowania na płyty CD i DVD. Słownik Box Cake co.

Czy przydatne?

Definicja Box Cake

Co to jest CAKE-BOX rodzaj opakowania na płyty CD i DVD
Definicja CPUV:
Co to jest z angielskiego: Cost Per Unique Visitor) – współczynnik określający wydatek przekierowania jednego unikalnego użytkownika na reklamowaną stronę. Miernik ten używany jest w marketingu internetowym cake-box co znaczy.
Definicja Caddy:
Co to jest ROM-ów nie pozwalały na bezpośrednie wkładanie do nich dysków, ale wymagały użycia tak zwany caddy, a więc plastikowego pudełka. Płyta umieszczana była na początku w caddy i dopiero w takiej formie cake-box krzyżówka.
Definicja Cybersquatting:
Co to jest handlowanie albo używanie pewnej domeny internetowej z zamierzeniem późniejszego zarobienia na znaku towarowym, należącym do kogoś innego. Przy rejestracji jakiejkolwiek domeny, sam możesz wybrać to cake-box co to jest.
Definicja CALL:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wywołuje jeden program wsadowy z innego. Składnia polecenia wygląda tak cake-box słownik.
Definicja Courier:
Co to jest czcionka przypominająca wyglądem pismo maszyny do pisania. Jej znaki są proporcjonalne (tzn. każda litera jest tej samej wysokości i szerokości cake-box czym jest.

Czym jest Cake-box znaczenie w Słownik Internet C .