Definicja CACLS co oznacza. Czym jest linii poleceń, które wyświetla albo modyfikuje listy kontroli.

Czy przydatne?

Definicja Cacls

Co to jest CACLS polecenie mechanizmu operacyjnego Windows spowodowane z linii poleceń, które wyświetla albo modyfikuje listy kontroli dostępu (ACL) plików. Składnia polecenia wygląda tak
Definicja COPY:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do kopiowania plików. Składnia polecenia wygląda tak cacls co to jest.
Definicja Cracker Lub Reverse Engineer:
Co to jest crack – łamać) – osoba zajmująca się wyszukiwaniem i usuwaniem zabezpieczeń w oprogramowaniu komputerowym (dotyczy to raczej gier komputerowych). W rzadkich sytuacjach prowadzi ona działalność mającą cacls definicja.
Definicja Chorus:
Co to jest echa w edycji dźwięku, stworzony poprzez zagęszczenie połączonego sygnału oryginalnego z jego różnymi kopiami. Sukces ten uzyskujemy poprzez wprowadzenie nieznacznych opóźnień i zmian wysokości cacls co znaczy.
Definicja CHAP:
Co to jest Challenge Handshake Authentication Protocol) – protokół uwierzytelniający typu wezwanie-odpowiedź poświęcony dla połączeń PPP. Wykorzystuje on model szyfrowania jednokierunkowego zgodny z cacls słownik.
Definicja Cylinder:
Co to jest ekipa ścieżek o tym samym numerze, znajdujących się na wszystkich powierzchniach talerzy dysku twardego cacls znaczenie.

Czym jest CACLS znaczenie w Słownik Internet C .