Definicja CACLS co oznacza. Czym jest linii poleceń, które wyświetla albo modyfikuje listy kontroli.

Czy przydatne?

Definicja Cacls

Co to jest CACLS polecenie mechanizmu operacyjnego Windows spowodowane z linii poleceń, które wyświetla albo modyfikuje listy kontroli dostępu (ACL) plików. Składnia polecenia wygląda tak
Definicja Canon Components:
Co to jest Historia: Spółka Canon, pierwotnie Kwanon, zawdzięcza swój rodowód japońskiej bogini miłosierdzia. Inspiracji nazwy pierwszego aparatu fotograficznego także należy szukać w genealogii spółki. Właśnie cacls co znaczy.
Definicja CMP:
Co to jest z angielskiego: Chip MultiProcessing) – ustalenie konstrukcji mikroprocesorów, składających się z dwóch albo większej liczby układów scalonych, umieszczanych na jednej płytce krzemowej cacls krzyżówka.
Definicja CHAP:
Co to jest Challenge Handshake Authentication Protocol) – protokół uwierzytelniający typu wezwanie-odpowiedź poświęcony dla połączeń PPP. Wykorzystuje on model szyfrowania jednokierunkowego zgodny z cacls co to jest.
Definicja Crawler, Spider Lub Robot, Bądź Bot:
Co to jest CRAWL – czołgać się; SPIDER – pająk; roBOT – robot, automat) – program, który odwiedza każdą stronę internetową, „czyta” wiadomości na niej zawarte po to, aby zindeksować je w wyszukiwarce interne cacls słownik.
Definicja Częstotliowść Odświeżania:
Co to jest o tym, ile razy pośrodku sekundy obraz na monitorze jest na nowo wyświetlany. Jest mierzona w hercach (Hz). Nowoczesne monitory charakteryzują się bardzo wysoką częstotliwością odświeżania cacls czym jest.

Czym jest CACLS znaczenie w Słownik Internet C .