Definicja C64 lub Commodore64 co oznacza. Czym jest domowych w latach 80-tych.  Komputer Commodore.

Czy przydatne?

Definicja Commodore64 Lub C64

Co to jest C64 LUB COMMODORE64 jeden z w najwyższym stopniu rozpowszechnionych komputerów domowych w latach 80-tych.  Komputer Commodore 64 pojawił się na rynku w 1982 r. Jego poprzednik VIC-20 zyskał niemałą popularność i pozwolił spółce ewoluować. Cena C-64 wynosząca grubo powyżej 500 dolarów początkowo zniechęcała nabywców. Trudno było ich oderwać od konkurencyjnego ZX Spectrum. Komputer charakteryzował się procesorem MOS Technology 6510, 65KB pamięci RAM i piękną grafiką w rozdzielczości 320×200. Aczkolwiek w tamtym czasie komputery oferowały podobne możliwości, co ówczesne PC-ty, z czasem zostały poprzez nie wyparte z rynku. Artystą Commodore był Jacek Trzmiel (Jack Tramiel), właściciel spółki Commodore Business Machines, Polak o żydowskim pochodzeniu. Krótko po emigracji do USA, wstąpił do wojska, gdzie zajmował się łącznością.
Kiedy odszedł do cywila produkował kalkulatory i komputery
Definicja ColorSmart II:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Technologia ta złożona jest z trzech przedmiotów. Pierwszym jest SmartFocus c64 lub commodore64 co znaczy.
Definicja c2:
Co to jest poprzez NCSC (z angielskiego: National Computer SecurityCenter – Państwowe Centrum Ochrony Komputerów). Windows NT został uznany jako mechanizm zgodny z tą normą. Poziom ochrony C2 jest oparty na c64 lub commodore64 krzyżówka.
Definicja CD-Check:
Co to jest to jest zabezpieczenie występujące w gierkach, a zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez sprawdzanie czy oryginalny CD-ROM z grą albo programem jest włożony do napędu c64 lub commodore64 co to jest.
Definicja CAI, CAL, CBL Lub CAE:
Co to jest Computer Assisted Instruction, Computer Assisted Learning, Computer-Based Learning, Computer Aided Education) – szkolenie wspomagane komputerowo. Rodzaj edukacyjnego programu komputerowego którego c64 lub commodore64 słownik.
Definicja CPU Lub Cost Per User, Koszt Na Użytkownika:
Co to jest z angielskiego: Cost Per User) – to jest schemat rozliczeń reklamy opierający na rozliczeniu się opierając się na kosztu dotarcia reklamy do jednego użytkownika c64 lub commodore64 czym jest.

Czym jest C64 lub Commodore64 znaczenie w Słownik Internet C .