Definicja C2 co oznacza. Czym jest Computer SecurityCenter – Państwowe Centrum Ochrony Komputerów.

Czy przydatne?

Definicja C2

Co to jest C2 norma określona poprzez NCSC (z angielskiego: National Computer SecurityCenter – Państwowe Centrum Ochrony Komputerów). Windows NT został uznany jako mechanizm zgodny z tą normą. Poziom ochrony C2 jest oparty na wymaganiach zawartych w kryteriach oceny U.S. Department of Defense Trusted Computer Mechanizm, a więc słynnej „orange book”, która jest jedną z kolekcji tęczowego zbioru ksiąg. Cały zakres kategorii bezpieczeństwa zamknięty jest w przedziale od D do A2. Każda z poszczególnych kategorii zapewnia:
D – min. ochronę;
C – dyskretna ochrona sekcji;
C1 – dyskretny mechanizm zabezpieczeń;
C2 – kontrolowany dostęp;
B – autorytatywną ochronę sekcji;
B1 – określony mechanizm zabezpieczeń;
B2 – strukturalną ochronę;
B3 – zabezpieczone domeny;
A – zweryfikowaną ochronę sekcji;
A1 – zweryfikowany mechanizm zabezpieczeń;
A2 – „komputer zakopany 30 metrów pod ziemią nie podłączony do niczego”
Definicja Cooperative:
Co to jest następna odmiana zabawy w trybie multiplayer, gdzie wypełniamy misję pojedynczego gracza, tyle iż dzięki kolegów albo botów c2 co znaczy.
Definicja Crawler Lag:
Co to jest czas między którym strona została odwiedzona poprzez praca indeksującego a czasem, kiedy strona ta znajdzie się już w indeksie wyszukiwarki internetowej c2 krzyżówka.
Definicja Crawler, Spider Lub Robot, Bądź Bot:
Co to jest CRAWL – czołgać się; SPIDER – pająk; roBOT – robot, automat) – program, który odwiedza każdą stronę internetową, „czyta” wiadomości na niej zawarte po to, aby zindeksować je w wyszukiwarce interne c2 co to jest.
Definicja Cyberprzestrzeń:
Co to jest cyberspace; gr. Kybernetes – sternik, zarządca, kontrolować, zarządzać) – w ostatnich latach przedrostek cyber- wiąże się z nowymi, elektronicznymi technologiami i jest stosowany w znaczeniu c2 słownik.
Definicja Chip:
Co to jest układ zawierający miliony przedmiotów (tranzystorów, oporników i tym podobne). bez chipów nie byłoby PC-tów. Są używane także w odbiorniku telewizyjnym, pralce, aparacie fotograficznym i tym podobne c2 czym jest.

Czym jest C2 znaczenie w Słownik Internet C .