Definicja C-Ret co oznacza. Czym jest stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu.

Czy przydatne?

Definicja Ret C

Co to jest C-RET metoda wydruku przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Jest ona następcą technologii REt.
W starszych modelach kolorowych piksela i nie pozostawiać pomiędzy nimi białych odstępów. Jednak stosunkowo postępu zmniejszono objętość kropli z 85 do 32 pikolitrów (1 pl=1*10-12 l) co pozwoliło na drukowanie od 0 do 3 kropli atramentu na jednym pikselu. W ten sposób przy rozdzielczości 300 dpi powstały cztery poziomy intensywności barw fundamentalnych. W drukarce bez obsługi C-REt można było uzyskać osiem różnych barw w obrębie jednego piksela. To jest możliwe, gdyż dysponujemy trzema kolorami fundamentalnymi (cyjan, magenta, żółty), trzema kolorami pochodnymi, stworzonymi w konsekwencji wymieszania dwóch kolorów fundamentalnych (czerwony, zielony, niebieski) i białego (a więc nic nie jest drukowane) i czarnego. Z kolei technologia C-REt, przez nakładanie kilku różnobarwnych kropli atramentu, może uzyskać ok. 30 różnych pojedynczego piksela. Dla przykładu: jasnoczerwony otrzymuje się poprzez nałożenie jednej kropli magenty i jednej żółtej, pomarańczowy przez nałożenie kropli magenty i dwóch kropli żóltej, a ciemnoczerwony dzięki dwóch kropli magenty i dwóch kropli żółtej itd
Definicja Czas Spędzony Na Stronie:
Co to jest statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest średni całkowity czas, jaki użytkownik spędził na stronie w wybranym przedziale czasu. W przeciwieństwie od średniego czasu c-ret co znaczy.
Definicja ColorSmart:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Do tego celu służy szczególne oprogramowanie sterownika drukarki, które c-ret krzyżówka.
Definicja Capture The Flag Lub CTF:
Co to jest przejmij flagę) – odmiana gry multiplayer. Gracze walczą podzieleni na zespoły, a ich celem jest zdobycie flagi konkurencyjnego zespołu i przeniesienie jej na przykład do własnej bazy c-ret co to jest.
Definicja Crack:
Co to jest wersja gry albo programu. 2. – mały programik który „zamienia” wersję shareware programu w pełną wersję niszcząc albo omijając zabezpieczenie; cracki umieją również „sprawić” by pełna wersja gry c-ret słownik.
Definicja CD-Audio:
Co to jest mechanizmu cyfrowego zapisu dźwięku na tak zwany płytach kompaktowych. Analogowy sygnał odpowiadający fali akustycznej zamieniany zostaje w przetwornikach analogowo-cyfrowych na sygnał cyfrowy i, po c-ret czym jest.

Czym jest C-Ret znaczenie w Słownik Internet C .