Definicja BZT co oznacza. Czym jest – niemiecka agencja regulująca zasady zastosowania.

Czy przydatne?

Definicja Bzt

Co to jest BZT (niem. Bundesamt für Zulassungen in der Telekommunikation) – niemiecka agencja regulująca zasady zastosowania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją
Definicja Brute-Force Attack Lub Metoda Siłowa, Brute-Force Search, Exhaustive Key Search:
Co to jest mechanizm komputerowy na zasadzie pełnego przeglądu. Metoda rozwiązywania złożonych problemów sposobem analizowania każdego z możliwych wyników. Zwłaszcza: omijanie zabezpieczeń mechanizmu przez bzt co znaczy.
Definicja BD-R:
Co to jest Blue-ray Disc Recordable) – rodzaj optycznego jednorazowo zapisywalnego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym jednorazowo można zapisać jakieś dane. Płyta BD-R jest przykładem płyty CD-ROM w razie bzt krzyżówka.
Definicja Bizantyjski:
Co to jest byzantine) – niekorzystne ustalenie projektu, programu, diagramu i tak dalej, który ma tak sporo wewnętrznych połączeń, iż niemożliwe jest zrozumienie jego wewnętrznej logiki, budowy, składowych i bzt co to jest.
Definicja Big-Bang Lub Metoda Wielkiego Wybuchu:
Co to jest metoda testowania oprogramowania. To jest testowanie integracyjne przeprowadzane w chwili łączenia wielu modułów w całość, bez przeprowadzenia przedtem testów przyrostowych bzt słownik.
Definicja Breakpoint Lub Pułapka:
Co to jest zastawiana w debuggerze na konkretny adres kodu albo danych, a polegająca w sytuacji kodu na wstawieniu poprzez debugger w zadane miejsce dyrektyw CC (INT 3). Po dojściu do tej dyrektyw mechanizm bzt czym jest.

Czym jest BZT znaczenie w Słownik Internet B .