Definicja Button co oznacza. Czym jest animowanego albo statycznego prostokąta, o wymiarach 120×60.

Czy przydatne?

Definicja Button

Co to jest BUTTON rodzaj reklamy w Internecie. Ma postać małego, graficznego animowanego albo statycznego prostokąta, o wymiarach 120×60 pikseli i pojemności do 8 KB. Button umieszczony jest przeważnie bezpośrednio pod menu nawigacyjnym strony
Definicja Bot:
Co to jest sztuczną inteligencją postać, kierowana poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal) i przydaje się, gdy na przykład chcemy sobie pograć w deathmatch, a nie mamy sieci. Bot przy button co znaczy.
Definicja BZT:
Co to jest niem. Bundesamt für Zulassungen in der Telekommunikation) – niemiecka agencja regulująca zasady zastosowania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją button krzyżówka.
Definicja Bin:
Co to jest 1. – mechanizm binarny 2. – kosz Windows (z angielskiego: Recycle Bin button co to jest.
Definicja Browser Helper Object:
Co to jest Object jest biblioteką DLL, która ładuje się przy każdym uruchomieniu przeglądarki Microsoft® Internet Explorer. Browser Helper Object instalowany jest poprzez inny program w celu ulepszenia button słownik.
Definicja Buffer Underrun:
Co to jest opróżnienie bufora) – by płyta CD-R mogła być nagrana bez jakichkolwiek problemów, sprzęt musi zapewnić ciągłość przepływu danych. Buffer underrun to opróżnienie bądź niedopełnienie bufora. Ma button czym jest.

Czym jest Button znaczenie w Słownik Internet B .