Definicja Bus master co oznacza. Czym jest magistrali. Zwykle zadanie to wykonuje procesor. Jednak.

Czy przydatne?

Definicja Master Bus

Co to jest BUS MASTER jednostka w komputerze sterująca transferem danych w magistrali. Zwykle zadanie to wykonuje procesor. Jednak w komputerach o wysokiej wydajności są do tego zdolne także inne komponenty. Np. karta graficzna, umiejąca przejąć kontrolę nad magistralą, pozwala na większą wydajność
Definicja Burak:
Co to jest na błędy znalezione w grach. Ogromną kolekcją buraków była w swoim czasie gierka Daggerfall, zwana popularnie Buggerfallem. Celem eliminacji „buraków” autorzy programów wypuszczają patche bus master co znaczy.
Definicja Big-Bang Lub Metoda Wielkiego Wybuchu:
Co to jest metoda testowania oprogramowania. To jest testowanie integracyjne przeprowadzane w chwili łączenia wielu modułów w całość, bez przeprowadzenia przedtem testów przyrostowych bus master krzyżówka.
Definicja BSRAM Lub Burst Static RAM:
Co to jest operacyjnej komputera. Pamięć typu BSRAM jest zsynchronizowana z zegarem systemowym albo, w specjalnych sytuacjach, z zegarem magistrali. Pozwala to na prostą synchronizację z dowolnym urządzeniem i bus master co to jest.
Definicja Bitmapa Lub Mapa Bitowa:
Co to jest rodzaj grafiki złożonej z pikseli,  „płaskiego” rysunku złożonego z pojedynczych punktów. Ustalenie „bitmapowa grafika” znaczy, iż grafika w grze nie jest przestrzenna, trójwymiarowa bus master słownik.
Definicja Beta Tester:
Co to jest człowiek zajmujący się testowaniem gry albo programu w wersji beta dla jakiejś spółki (może pracować w tej spółce), sugeruje on zmiany, powiadamia o znalezionych błędach i lukach w programie bus master czym jest.

Czym jest Bus master znaczenie w Słownik Internet B .