Definicja BURN-Proof co oznacza. Czym jest Sanyo, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer.

Czy przydatne?

Definicja Proof Burn

Co to jest BURN-PROOF – technologia przygotowana i opatentowana poprzez firmę Sanyo, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer underrun, a więc błędem opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana prawidłowo, komputer musi zapewnić nagrywarce ciągłość przepływu danych. Skutkiem przerwania strumienia danych jest uszkodzenie płyty albo nagrywanej ścieżki. Dzięki technologii BURN-Proof nagrywarka jest w stanie wznowić zapis po krótkiej przerwie wywołanej brakiem dopływu danych.
Spis nagrywarek z wbudowaną technologią BURN-Proof (nie uwzględniono tutaj najnowszych nagrywarek, lecz jeżeli Twoja nagrywarka jest modelem nowszym od tych poniżej, to na pewno obsługuje ona mechanizm BURN-Proof): Creative CD-RW Blaster 12x10x32, LiteOn LTR-12101B, Plextor PX-W1210A, Plextor PX-W1210S, Plextor PX-W1610A, Sanyo CRD-BP2 , Sanyo CRD-BP900P, Sanyo CRD-BP1300P, Sanyo CRD-BP3, Sanyo CRD-BP1400P, Sanyo CRD-BP1500P, Sanyo CRD-BP4, Sanyo CRD-BP5, TDK CyClone, TDK CyClone, Teac CD-W512EB, Teac CD-W512SB, Teac CD-W516E
Definicja Big-Bang Lub Metoda Wielkiego Wybuchu:
Co to jest metoda testowania oprogramowania. To jest testowanie integracyjne przeprowadzane w chwili łączenia wielu modułów w całość, bez przeprowadzenia przedtem testów przyrostowych burn-proof co znaczy.
Definicja BMP:
Co to jest zapisu grafiki rastrowej, użytkowany raczej w systemie Windows. Format ten nie obsługuje efektu przezroczystości i animacji. Prócz tego zajmuje bardzo wiele miejsca, dlatego został wyparty poprzez burn-proof krzyżówka.
Definicja Boks Sponsorowany:
Co to jest kontekstowej w formie tekstowego linku składającego się z tytułu i krótkiego opisu. Występuje on zawsze na górze wyników wyszukiwania wyszukiwarki internetowej i tym jest różna od boksu burn-proof co to jest.
Definicja BBeB:
Co to jest format plików Sony przygotowany dla czytników książek elektronicznych. Umożliwia przeglądanie zabezpieczonych prawami autorskimi dokumentów PDF sprzedawanych w księgarniach ebooków burn-proof słownik.
Definicja Bekator:
Co to jest potoczne i humorystyczne ustalenie serwera. Nazwa powstała ze względu dźwięku, który wydobywa się z zwykle starszego komputera, który służy jako serwer właśnie burn-proof czym jest.

Czym jest BURN-Proof znaczenie w Słownik Internet B .