Definicja BURN-Proof 2 co oznacza. Czym jest poprzez firmę Sanyo, która ma za zadanie zapobiec.

Czy przydatne?

Definicja 2 Proof Burn

Co to jest BURN-PROOF 2 następna wersja technologii opracowanej i opatentowanej poprzez firmę Sanyo, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer underrun, a więc błędem opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana prawidłowo, komputer musi zapewnić nagrywarce ciągłość przepływu danych. Skutkiem przerwania strumienia danych jest uszkodzenie płyty albo nagrywanej ścieżki. Dzięki technologii BURN-Proof 2 nagrywarka jest w stanie wznowić zapis po krótkiej przerwie wywołanej brakiem dopływu danych.
To, czym jest różna druga wersja BURN-Proof od pierwszej, to mechanizm shockproof operation i mechanizm zabezpieczający przed linkowaniem bloków (z angielskiego: link blocks), który w poprzedniej wersji powodował przerwanie zapisu kiedy był stosowany tryb BURN-Proof. BURN-Proof 2 zapobiega także blokowaniu pracy komputera w trakcie zapisu płyty.

W technologię BURN-Proof 2 są zaopatrzone nagrywarki pozwalające na zapis płyt CD-R z prędkością x24
Definicja Bot:
Co to jest sztuczną inteligencją postać, kierowana poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal) i przydaje się, gdy na przykład chcemy sobie pograć w deathmatch, a nie mamy sieci. Bot przy burn-proof 2 co znaczy.
Definicja Browser Hijacker Lub Porywacz Przeglądarek:
Co to jest oprogramowanie, które modyfikuje ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika. Może to oznaczać zmianę domyślnej strony startowej, przekierowanie wyszukiwań na niechciane strony WWW, dodanie burn-proof 2 krzyżówka.
Definicja Bps:
Co to jest z angielskiego: Bits-Per-Second) – jednostka szybkości transferu danych komputerowych. Modem o szybkości 56 600 bps może przesyłać dane z szybkością 56 600 bitów na sekundę burn-proof 2 co to jest.
Definicja Binarny System Lub Binary:
Co to jest liczbowy, jaki rozumieją komputery bez oprogramowania; występują tylko cyfry 0 i 1. Sposób przeliczenia: bin: dec: 0 = 0 1 = 1 10 = 2 11 = 3 100 = 4 Gdy mamy na przykład liczbę 1110100101, to burn-proof 2 słownik.
Definicja BSRAM Lub Burst Static RAM:
Co to jest operacyjnej komputera. Pamięć typu BSRAM jest zsynchronizowana z zegarem systemowym albo, w specjalnych sytuacjach, z zegarem magistrali. Pozwala to na prostą synchronizację z dowolnym urządzeniem i burn-proof 2 czym jest.

Czym jest BURN-Proof 2 znaczenie w Słownik Internet B .