Definicja Burn-in co oznacza. Czym jest ekstremalnych uwarunkowaniach natychmiast po wyprodukowaniu.

Czy przydatne?

Definicja In Burn

Co to jest BURN-IN znaczy szereg testów przeprowadzonych na sprzęcie w ekstremalnych uwarunkowaniach natychmiast po wyprodukowaniu. Odpowiednikiem są procesory Pentium sprawdzane w wysokich temperaturach
Definicja Big Blue:
Co to jest spółki IBM Corporation, od którego pochodzi nieoficjalna nazwa spółki (z angielskiego: – ogromny niebieski) – nieoficjalne ustalenie odnoszące się do spółki IBM, której dominującym kolorem burn-in co znaczy.
Definicja Bin:
Co to jest 1. – mechanizm binarny 2. – kosz Windows (z angielskiego: Recycle Bin burn-in krzyżówka.
Definicja BREAK:
Co to jest mechanizmu operacyjnego DOS, które włącza albo wyłącza rozszerzone sprawdzanie klawiszy CTRL+C w systemie DOS. Polecenie tj. uwzględnione dla zapewnienia zgodności z systemem DOS. Nie ma ono żadnego burn-in co to jest.
Definicja BSRAM Lub Burst Static RAM:
Co to jest operacyjnej komputera. Pamięć typu BSRAM jest zsynchronizowana z zegarem systemowym albo, w specjalnych sytuacjach, z zegarem magistrali. Pozwala to na prostą synchronizację z dowolnym urządzeniem i burn-in słownik.
Definicja Bramka VoIP:
Co to jest to urządzenie, dzięki którego zwyczajny telefon analogowy można podłączyć do sieci Internet. Posiada ona przynajmniej 2 złącza burn-in czym jest.

Czym jest Burn-in znaczenie w Słownik Internet B .