Definicja Bump-mapping co oznacza. Czym jest teksturach jak w najwyższym stopniu realistyczną.

Czy przydatne?

Definicja Mapping Bump

Co to jest BUMP-MAPPING (z angielskiego: bump – wypukłość) – by uzyskać na teksturach jak w najwyższym stopniu realistyczną proporcję światła i cienia, każdemu pikselowi przyporządkowywana jest dodatkowa wartość określająca „zagłębienie”. Jeżeli źródło światła natrafi na pkt. o dodatniej wartości głębi, to jego jasność zostanie powiększona i stworzenie wrażenie, jakby pkt. ten wystawał z całej tekstury. W razie punktów o ujemnej wartości głębi ich jasność jest z kolei zmniejszana, co wywołuje sukces wklęsłości. Posiadacze kart Voodoo II mogą podziwiać ten sukces w programie demonstracyjnym Donut spółki 3Dfx
Definicja Bin:
Co to jest 1. – mechanizm binarny 2. – kosz Windows (z angielskiego: Recycle Bin bump-mapping co znaczy.
Definicja Boks Sponsorowany:
Co to jest kontekstowej w formie tekstowego linku składającego się z tytułu i krótkiego opisu. Występuje on zawsze na górze wyników wyszukiwania wyszukiwarki internetowej i tym jest różna od boksu bump-mapping krzyżówka.
Definicja Bootowalna Dyskietka:
Co to jest zawierająca kopię MBR dysku twardego. W wypadku, gdy MBR zarażony jest poprzez wirus albo został on w jakiś sposób uszkodzony, dyskietka ta pozwala załadować jego zawartość z powrotem na dysk. Może bump-mapping co to jest.
Definicja Bramka Lub Brama:
Co to jest Gateway) – komputer, urządzenie albo program pozwalający na współpracę różnych typów sieci. Do jego zadań należy wyjaśnienie komunikatów przesyłanych pomiędzy sieciami posługującymi się wieloma bump-mapping słownik.
Definicja Blue Box:
Co to jest skonstruowane i używane poprzez inicjalnych phreakerów do uzyskiwania darmowych (nielegalnych) połączeń telefonicznych. Działanie blue box bazuje na generowaniu tonów identycznych ze użytkowanymi bump-mapping czym jest.

Czym jest Bump-mapping znaczenie w Słownik Internet B .