Definicja Bump-mapping co oznacza. Czym jest teksturach jak w najwyższym stopniu realistyczną.

Czy przydatne?

Definicja Mapping Bump

Co to jest BUMP-MAPPING (z angielskiego: bump – wypukłość) – by uzyskać na teksturach jak w najwyższym stopniu realistyczną proporcję światła i cienia, każdemu pikselowi przyporządkowywana jest dodatkowa wartość określająca „zagłębienie”. Jeżeli źródło światła natrafi na pkt. o dodatniej wartości głębi, to jego jasność zostanie powiększona i stworzenie wrażenie, jakby pkt. ten wystawał z całej tekstury. W razie punktów o ujemnej wartości głębi ich jasność jest z kolei zmniejszana, co wywołuje sukces wklęsłości. Posiadacze kart Voodoo II mogą podziwiać ten sukces w programie demonstracyjnym Donut spółki 3Dfx
Definicja BBS:
Co to jest Bulletin Board Mechanizm – usługa komunikacyjna) – usługa, która przeżywała szczyt swojej popularności najpierw lat dziewięćdziesiątych, aktualnie właściwie w zaniku, bo nie wytrzymuje konkurencji z bump-mapping co to jest.
Definicja Backdoor:
Co to jest poprzez projektanta schowana sposobność wniknięcia do mechanizmu bez posiadania odpowiednich uprawnień (na przykład konieczności logowania). Przeznaczeniem tylnego wejścia może być na przykład bump-mapping definicja.
Definicja Ban Lub Banicja:
Co to jest na kanał IRC nałożony na określonego użytkownika albo całe ekipy użytkowników. Można zostać zbanowanym tylko poprzez opa (operatora) za niewłaściwe zachowanie, (floodowanie, obsceniczne słownictwo bump-mapping co znaczy.
Definicja Big-Bang Lub Metoda Wielkiego Wybuchu:
Co to jest metoda testowania oprogramowania. To jest testowanie integracyjne przeprowadzane w chwili łączenia wielu modułów w całość, bez przeprowadzenia przedtem testów przyrostowych bump-mapping słownik.
Definicja Back Orifice:
Co to jest administracji pozwalający kontrolować komputery zaopatrzone w mechanizmy Windows 95, 98 i NT (Back Orifice 2000) przez połączenie TCP/IP, używając konsoli tekstowej albo aplikacji z graficznym bump-mapping znaczenie.

Czym jest Bump-mapping znaczenie w Słownik Internet B .