Definicja Bug co oznacza. Czym jest programie albo grze. Niektórzy błędnie określają tym terminem.

Czy przydatne?

Definicja Bug

Co to jest BUG (z angielskiego: – pluskwa) – niezamierzony błąd w programie albo grze. Niektórzy błędnie określają tym terminem wirusy, robaki albo trojany. Należy jednak pamiętać, iż „bug” jest niezamierzony, w trakcie gdy złośliwy kod jest celowym wykorzystaniem komputera użytkownika do szkodliwych celów
Definicja Big Blue:
Co to jest spółki IBM Corporation, od którego pochodzi nieoficjalna nazwa spółki (z angielskiego: – ogromny niebieski) – nieoficjalne ustalenie odnoszące się do spółki IBM, której dominującym kolorem bug co znaczy.
Definicja BLER:
Co to jest z angielskiego: Block Error Rate) – ustalenie dotyczące błędów zapisu informacji, jakie powstają w okresie nagrywania na płytach CD-R bug krzyżówka.
Definicja BURN-Proof:
Co to jest przygotowana i opatentowana poprzez firmę Sanyo, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer underrun, a więc błędem opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana prawidłowo bug co to jest.
Definicja Bramka Lub Brama:
Co to jest Gateway) – komputer, urządzenie albo program pozwalający na współpracę różnych typów sieci. Do jego zadań należy wyjaśnienie komunikatów przesyłanych pomiędzy sieciami posługującymi się wieloma bug słownik.
Definicja Blogsphere Lub Blogosfera:
Co to jest abstrakcyjne definicja na ustalenie całości blogów w Internecie bug czym jest.

Czym jest Bug znaczenie w Słownik Internet B .