Definicja Bufor co oznacza. Czym jest w celu ich obróbki (na przykład poprawienia dzięki edytora.

Czy przydatne?

Definicja Bufor

Co to jest BUFOR 1. – region pamięci operacyjnej, do której wpisuje się dane w celu ich obróbki (na przykład poprawienia dzięki edytora tekstu) i przesłania do pamięci zewnętrznej;
2. – w transmisji sygnałów, pamięć pomocnicza wykorzystywana na przykład do wyrównania różnicy szybkości działania urządzeń przy transmisji, na przykład z szybkiego komputera do wolnej drukarki
Definicja Bubble Jet:
Co to jest atramentowa o termicznej zasadzie działania. Dzięki działaniu sił kapilarnych komory dysz w głowicy drukującej napełniają się automatycznie atramentem o objętości jednej stumilionowej części litra. W bufor co znaczy.
Definicja BZT:
Co to jest niem. Bundesamt für Zulassungen in der Telekommunikation) – niemiecka agencja regulująca zasady zastosowania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją bufor krzyżówka.
Definicja Blokada Regionów:
Co to jest oglądanie filmów DVD pochodzących z różnych regionów świata. Zazwyczaj zostaje włączona po pięciokrotnej zmianie regionu, od tego czasu na odtwarzaczu można oglądać filmy tylko z jednej części świata bufor co to jest.
Definicja Bilinear Filtering Lub Filtrowanie Biliniowe:
Co to jest przetwarzania grafiki, która pełni rolę, podobnie jak antyaliasing, soczewki wygładzającej obraz kosztem jego ostrości. Wykorzystanie znajduje w pierwszej kolejności przy wyświetlaniu mocno bufor słownik.
Definicja Bekator:
Co to jest potoczne i humorystyczne ustalenie serwera. Nazwa powstała ze względu dźwięku, który wydobywa się z zwykle starszego komputera, który służy jako serwer właśnie bufor czym jest.

Czym jest Bufor znaczenie w Słownik Internet B .