Definicja Buffer underrun co oznacza. Czym jest mogła być nagrana bez jakichkolwiek problemów.

Czy przydatne?

Definicja Underrun Buffer

Co to jest BUFFER UNDERRUN (z angielskiego: – opróżnienie bufora) – by płyta CD-R mogła być nagrana bez jakichkolwiek problemów, sprzęt musi zapewnić ciągłość przepływu danych. Buffer underrun to opróżnienie bądź niedopełnienie bufora. Ma miejsce, gdy przepływ danych zostaje przerwany albo jest zbyt wolny, tak iż nagrywarka zużywa cały zapas danych zebranych w swojej pamięci (liczba danych zebranych w buforze wystarcza na ok. dwie sekundy pracy). Nawet chwilowy brak w dopływie danych do nagrywarki skutkuje wyłączenie lasera i przeważnie bezpowrotne zniszczenie płyty albo ścieżki. W sytuacji zniszczenia płyty krążek jest do wyrzucenia albo staje się podstawką pod piwo. By zlikwidować niebezpieczeństwo, spółka Sanyo opracowała technologię zwaną BURN-Proof, a Ricoh – just-link. Nagrywarka zaopatrzona w taki mechanizm potrafi odnaleźć miejsce, gdzie przerwała nagrywanie, i wznowić nagrywanie bez zniszczenia ścieżki albo płyty
Definicja Browser Hijacker Lub Porywacz Przeglądarek:
Co to jest oprogramowanie, które modyfikuje ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika. Może to oznaczać zmianę domyślnej strony startowej, przekierowanie wyszukiwań na niechciane strony WWW, dodanie buffer underrun co znaczy.
Definicja Bezprzewodowy Kontroler:
Co to jest komunikuje się z komputerem przy udziale fal radiowych o wysokim paśmie albo poprzez podczerwień, bez kabli przyłączeniowych ograniczających zasięg urządzenia. Do takich należy IrDA czy Bluetooth czy buffer underrun krzyżówka.
Definicja Bramka Lub Brama:
Co to jest Gateway) – komputer, urządzenie albo program pozwalający na współpracę różnych typów sieci. Do jego zadań należy wyjaśnienie komunikatów przesyłanych pomiędzy sieciami posługującymi się wieloma buffer underrun co to jest.
Definicja Big-Bang Lub Metoda Wielkiego Wybuchu:
Co to jest metoda testowania oprogramowania. To jest testowanie integracyjne przeprowadzane w chwili łączenia wielu modułów w całość, bez przeprowadzenia przedtem testów przyrostowych buffer underrun słownik.
Definicja Broad Match Lub Szerokie Dopasowanie:
Co to jest typ dopasowania słów najważniejszych w linkach sponsorowanych, który wpasuje każde wyraz, nawet takie, które znajduje się wewnątrz frazy. Broad match zwykle zapisuje się bez szczególnych znaków (nie buffer underrun czym jest.

Czym jest Buffer underrun znaczenie w Słownik Internet B .