Definicja BTX lub Blue Water co oznacza. Czym jest specyfikacja, określająca normy dla.

Czy przydatne?

Definicja BTX lub Blue Water

Co to jest BTX LUB BLUE WATER (z angielskiego: Balanced Technology Extended) – specyfikacja, określająca normy dla komputerowych dyrektyw. Obejmuje ona swym zasięgiem konstrukcje obudowy komputera, konstrukcję płyty głównej i tym podobne Jest następcą standardu AT i ATX. Wg założeń standard BTX ma pozwolić na budowanie standardowych komputerów charakteryzujących się płaskim kształtem, lepszymi uwarunkowaniami termicznymi i akustycznymi, poręczniejszymi rozmiarami i powiększoną wydajnością. Standard BTX charakteryzuje się większą elastycznością, co pozwoli producentom sprzętu optymalnie go dostosować do różnych potrzeb użytkowników. W końcu przewidziano pomiędzy innymi sposobność tworzenia miniaturowych mechanizmów (SFF – Small Form Factor), które budzą coraz większe zainteresowanie, a dotychczas tworzone były bez żadnego standardu. Pierwsze mechanizmy wykonane zgodnie ze specyfikacją BTX powinny się pojawić początkiem 2004 roku. W czasie gdy na konferencji IDF pokazano prototypy takich urządzeń, a Intel zapowiedział powstanie modeli referencyjnych właśnie na wiosnę ’04. Por. AT, ATX, microATX, flexATX, NLX
Definicja BIOS:
Co to jest Basic Input Output Mechanizm – fundamentalny mechanizm wejścia/wyjścia) – program, który służy do załadowania mechanizmu po włączeniu komputera. Steruje on przepływem informacji pomiędzy systemem btx lub blue water co znaczy.
Definicja BACKSPACE Klawisz:
Co to jest klawisz, który przesuwa kursor o jedną pozycję w lewo, kasując znajdujący się po drodze symbol. Klawisz ten można znaleźć w prawym górnym rogu głównej części klawiatury btx lub blue water krzyżówka.
Definicja BotNet:
Co to jest sieci komputerowej zbudowanej z komputerów-zombie, a więc komputerów będących pod kontrolą hakerów dzięki wirusów, koni trojańskich i tym podobne Wg statystyk około 30% komputerów w Internecie to btx lub blue water co to jest.
Definicja BD-ROM:
Co to jest Blue-ray Disc Read Only Memory) – rodzaj optycznego nośnika danych typu Blu-Ray, na którym znajdują się jakieś dane komputerowe. Płyty BD-ROM nie da się skasować ani nie da się na niej dograć btx lub blue water słownik.
Definicja BEDO DRAM Lub Burst Extended Data Output DRAM:
Co to jest dynamicznej pamięci operacyjnej komputera. Gdyż Intel i inni producenci preferowali raczej pamięci SDRAM, BEDO DRAM nigdy nie stały się popularne i szeroko użytkowane. Por. FPM DRAM, EDO RAM, EDRAM btx lub blue water czym jest.

Czym jest BTX lub Blue Water znaczenie w Słownik Internet B .