Definicja BSRAM lub Burst Static RAM co oznacza. Czym jest jest zsynchronizowana z zegarem.

Czy przydatne?

Definicja BSRAM lub Burst Static RAM

Co to jest BSRAM LUB BURST STATIC RAM rodzaj pamięci operacyjnej komputera. Pamięć typu BSRAM jest zsynchronizowana z zegarem systemowym albo, w specjalnych sytuacjach, z zegarem magistrali. Pozwala to na prostą synchronizację z dowolnym urządzeniem i minimalizuje czas dostępu. Burst Static RAM stosowana jest jako zewnętrzna pamięć drugiego poziomu (L2) dla procesorów Pentium II
Definicja Backdoor:
Co to jest poprzez projektanta schowana sposobność wniknięcia do mechanizmu bez posiadania odpowiednich uprawnień (na przykład konieczności logowania). Przeznaczeniem tylnego wejścia może być na przykład bsram lub burst static ram co znaczy.
Definicja Bit Parzystości:
Co to jest asynchronicznej to jest dodatkowy bit stosowany do sprawdzania błędów w ekipach bitów danych przesyłanych w systemie komputerowym albo pomiędzy systemami komputerowymi. W razie komunikacji pomiędzy bsram lub burst static ram krzyżówka.
Definicja BREAK:
Co to jest mechanizmu operacyjnego DOS, które włącza albo wyłącza rozszerzone sprawdzanie klawiszy CTRL+C w systemie DOS. Polecenie tj. uwzględnione dla zapewnienia zgodności z systemem DOS. Nie ma ono żadnego bsram lub burst static ram co to jest.
Definicja Buffer Overflow Attack:
Co to jest najpowszechniejszych rodzajów ataku sieciowego typu DoS, należący do ekipy exploitów. Bazuje on na wysyłaniu do danego adresu sieciowego większej ilości danych niż przewidział to programista, który bsram lub burst static ram słownik.
Definicja BBeB:
Co to jest format plików Sony przygotowany dla czytników książek elektronicznych. Umożliwia przeglądanie zabezpieczonych prawami autorskimi dokumentów PDF sprzedawanych w księgarniach ebooków bsram lub burst static ram czym jest.

Czym jest BSRAM lub Burst Static RAM znaczenie w Słownik Internet B .