Definicja BrowseRank co oznacza. Czym jest internetowych dla potrzeb wyszukiwarek internetowych.

Czy przydatne?

Definicja Browserank

Co to jest BROWSERANK algorytm i system oceny popularności i jakości stron internetowych dla potrzeb wyszukiwarek internetowych, przygotowany poprzez grupę badaczy z Microsoftu. BrowseRank ma wg ich zapewnień w przyszłości zatrząść wyszukiwarkowym światem. BrowseRank inspirowany jest współczynnikiem PageRank – a więc sposobem oceny stron w skali od 1 do 10 użytkowaną poprzez Google, która zależy od ilości i jakości linków prowadzących do ocenianej strony. Jak twierdzą naukowcy Microsoftu, algorytm PageRank posiada niedociągnięcia – łatwo można oszukać PageRank przez dodanie strony do farmy linków. PageRank nie pokazuje także jak długo użytkownik był na stronie, ani czy jej zawartość okazała się dla niego przydatna.
BrowseRank zamiast brać pod uwagę liczba linków prowadzących do strony (jak to robi PageRank), będzie rejestrował jak wiele czasu użytkownik poświęci na daną stronę. Innymi słowy – użytkownik zagłosuje na stronę ilością czasu jaki na niej spędzi. Czy BrowseRank okaże się lepszy od PageRank – dowiemy się w przyszłości
Definicja BitTorrent:
Co to jest protokół i sieć P2P stworzona poprzez Briana Cohena. Torrent to plik o rozszerzeniu .torrent z „namiarami” do użytkowników z udostępnianym poprzez nich plikiem browserank co znaczy.
Definicja Bramka Lub Brama:
Co to jest Gateway) – komputer, urządzenie albo program pozwalający na współpracę różnych typów sieci. Do jego zadań należy wyjaśnienie komunikatów przesyłanych pomiędzy sieciami posługującymi się wieloma browserank krzyżówka.
Definicja Bot:
Co to jest sztuczną inteligencją postać, kierowana poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal) i przydaje się, gdy na przykład chcemy sobie pograć w deathmatch, a nie mamy sieci. Bot przy browserank co to jest.
Definicja Brouter:
Co to jest angielskiego: bridge) i routera w jedną całość. Most jest urządzeniem, które łączy dwie różne sieci komputerowe, używające jednak takiego samego protokołu (na przykład Ethernet i token ring). Jeżeli browserank słownik.
Definicja Black Hat Hacker:
Co to jest czarny kapelusz) – ustalenie opisujące hakera albo crackera, który włamuje się do mechanizmu komputerowego albo sieci ze niedobrymi intencjami. W przeciwieństwie do white hat, black hat włamuje się i browserank czym jest.

Czym jest BrowseRank znaczenie w Słownik Internet B .