Definicja Broad match lub szerokie dopasowanie co oznacza. Czym jest linkach sponsorowanych, który.

Czy przydatne?

Definicja Broad match lub szerokie dopasowanie

Co to jest BROAD MATCH LUB SZEROKIE DOPASOWANIE to jest najszerszy typ dopasowania słów najważniejszych w linkach sponsorowanych, który wpasuje każde wyraz, nawet takie, które znajduje się wewnątrz frazy. Broad match zwykle zapisuje się bez szczególnych znaków (nie w cudzysłowach). Wyraz najważniejsze „pies” przy wykorzystaniu broad match spowoduje wyświetlenie się linku sponsorowanego na takie słowa najważniejsze jak:
pies
tresowany pies
pies jamnik
pies terier
tresowany pies terier
Definicja Bloatware:
Co to jest oprogramowanie, którego wymogi systemowe (na rozmiar pamięci RAM, prędkość procesora, liczba zajmowanego miejsca na dysku) są nieproporcjonalnie ogromne do możliwości tego programu. Taki program jest broad match lub szerokie dopasowanie co znaczy.
Definicja BURN-Proof:
Co to jest przygotowana i opatentowana poprzez firmę Sanyo, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer underrun, a więc błędem opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana prawidłowo broad match lub szerokie dopasowanie krzyżówka.
Definicja BitTorrent:
Co to jest protokół i sieć P2P stworzona poprzez Briana Cohena. Torrent to plik o rozszerzeniu .torrent z „namiarami” do użytkowników z udostępnianym poprzez nich plikiem broad match lub szerokie dopasowanie co to jest.
Definicja Bit Parzystości:
Co to jest asynchronicznej to jest dodatkowy bit stosowany do sprawdzania błędów w ekipach bitów danych przesyłanych w systemie komputerowym albo pomiędzy systemami komputerowymi. W razie komunikacji pomiędzy broad match lub szerokie dopasowanie słownik.
Definicja Breadcrumbs Lub Okruszki Chleba:
Co to jest strony internetowej, który wyświetla wszystkie witryny internetowe odwiedzane poprzez użytkownika albo położenie danej podstrony w hierarchii całej witryny w formie ścieżki. Każdy z przedmiotów broad match lub szerokie dopasowanie czym jest.

Czym jest Broad match lub szerokie znaczenie w Słownik Internet B .