Definicja Breakpoint lub pułapka co oznacza. Czym jest kodu albo danych, a polegająca w sytuacji.

Czy przydatne?

Definicja Pułapka Lub Breakpoint

Co to jest BREAKPOINT LUB PUŁAPKA to jest pułapka zastawiana w debuggerze na konkretny adres kodu albo danych, a polegająca w sytuacji kodu na wstawieniu poprzez debugger w zadane miejsce dyrektyw CC (INT 3). Po dojściu do tej dyrektyw mechanizm zatrzymuje wykonanie programu i oddaje sterowanie debuggerowi, który przywraca oryginalny bajt i czeka na reakcję crackera. Nieco odmiennie jest z pułapką na dane, tu debugger korzysta z atrybutów ochrony fragmentu pamięci przed odczytem albo zapisem, ustawiając je adekwatnie do sytuacji
Definicja Bootowalna Dyskietka:
Co to jest zawierająca kopię MBR dysku twardego. W wypadku, gdy MBR zarażony jest poprzez wirus albo został on w jakiś sposób uszkodzony, dyskietka ta pozwala załadować jego zawartość z powrotem na dysk. Może breakpoint lub pułapka co znaczy.
Definicja Button:
Co to jest Internecie. Ma postać małego, graficznego animowanego albo statycznego prostokąta, o wymiarach 120×60 pikseli i pojemności do 8 KB. Button umieszczony jest przeważnie bezpośrednio pod menu breakpoint lub pułapka krzyżówka.
Definicja Blowfish:
Co to jest kryptograficzny stworzony poprzez Bruce’a Schneiera. Opiera się na kluczach o zmiennej długości (do 448 bitów). Uważany jest za bardzo bezpieczny (do chwili obecnej nie udowodniono, że istnieje breakpoint lub pułapka co to jest.
Definicja Benchmark Lub Benczmark:
Co to jest miara, kryterium) 1. – rodzaj testu mierzącego osiągi i moc obliczeniową komputera przy zadanych uwarunkowaniach. Test przeprowadza się na kilku komputerach ze zbliżoną konfiguracją i identycznym breakpoint lub pułapka słownik.
Definicja BEDO DRAM Lub Burst Extended Data Output DRAM:
Co to jest dynamicznej pamięci operacyjnej komputera. Gdyż Intel i inni producenci preferowali raczej pamięci SDRAM, BEDO DRAM nigdy nie stały się popularne i szeroko użytkowane. Por. FPM DRAM, EDO RAM, EDRAM breakpoint lub pułapka czym jest.

Czym jest Breakpoint lub pułapka znaczenie w Słownik Internet B .