Definicja Bot co oznacza. Czym jest poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal.

Czy przydatne?

Definicja Bot

Co to jest BOT 1. – obdarzona sztuczną inteligencją postać, kierowana poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal) i przydaje się, gdy na przykład chcemy sobie pograć w deathmatch, a nie mamy sieci. Bot przy użyciu AI symuluje wówczas działanie innego „ludzkiego” gracza.
2. – bota można spotkać również na IRC-u, jest również obdarzony sztuczną inteligencją i pilnuje, by ktoś nie używał w rozmowie wyrazów obscenicznych i nie próbował floodowania i spamowania. Bot na IRC-u jest oznaczony znakiem „@”.
3. – inne ustalenie crawlera, spidera, praca.
4. – inne ustalenie inteligentnego agenta
Definicja Bus Master:
Co to jest komputerze sterująca transferem danych w magistrali. Zwykle zadanie to wykonuje procesor. Jednak w komputerach o wysokiej wydajności są do tego zdolne także inne komponenty. Np. karta graficzna bot co znaczy.
Definicja Backdoor:
Co to jest poprzez projektanta schowana sposobność wniknięcia do mechanizmu bez posiadania odpowiednich uprawnień (na przykład konieczności logowania). Przeznaczeniem tylnego wejścia może być na przykład bot krzyżówka.
Definicja Bob Braden:
Co to jest jeden z artystów protokołu TCP/IP bot co to jest.
Definicja Blitting:
Co to jest skopiowanie pomiędzy wieloma obszarami pamięci (na przykład skopiowanie bitmapy z pamięci RAM do pamięci karty graficznej bot słownik.
Definicja Bootstrap:
Co to jest się do pamięci operacyjnej komputera i przekazujący mu sterowanie komputerem. Bootstrap umieszczony jest w pamięci stałej ROM i uruchamiany automatycznie po włączeniu zasilania albo wyzerowaniu bot czym jest.

Czym jest Bot znaczenie w Słownik Internet B .