Definicja BogoMIPS co oznacza. Czym jest pomiaru szybkości działania procesora. Program, który.

Czy przydatne?

Definicja Bogomips

Co to jest BOGOMIPS (z angielskiego: BOGus MIPS – fałszywy MIPS)
1. – rodzaj pomiaru szybkości działania procesora. Program, który służy do tego pomiaru został stworzony poprzez Linusa Torvaldsa, autora Linuxa, który nazwał go BogoMips i dołączył do swojego mechanizmu operacyjnego. BogoMips wskazuje w trakcie bootowania, czy komputer jest skonfigurowany tak, aby w pełni optymalnie wykorzystywał własne możliwości. W tym celu osiągnięty poprzez dany komputer rezultat i porównuje się z rezultatem, jaki jest typowy dla danego procesora (obydwa wyniki powinny być równe albo minimalnie różne).
Torvalds nazwał swój program BogoMipsem, aby zasugerować, iż mierzenie osiągów dwóch komputerów może wprowadzić błąd, bo niektóre zależne od siebie impulsy są podane albo nierozumiane. Mimo iż jednostka MIPS jest przeważnie stosowana w benchmarkach, zgodnie twierdzi się, iż różnorodność kontekstów odczytywania wyników może doprowadzić do nieporozumień. Bogomips mierzy, jak sporo razy procesor wykonuje po kolei daną pętlę w programie pośrodku sekundy. Por. MIPS.
2. – program do pomiaru Bogomips, stworzony poprzez Linusa Torvaldsa, opisany w powyższym punkcie. BogoMips został wbudowany w nie wszystkie wersje Linuxa, aczkolwiek istnieją także osobne aplikacje, których można korzystać pod innym systemem operacyjnym
Definicja BREAK:
Co to jest mechanizmu operacyjnego DOS, które włącza albo wyłącza rozszerzone sprawdzanie klawiszy CTRL+C w systemie DOS. Polecenie tj. uwzględnione dla zapewnienia zgodności z systemem DOS. Nie ma ono żadnego bogomips co znaczy.
Definicja Bump-Mapping:
Co to jest bump – wypukłość) – by uzyskać na teksturach jak w najwyższym stopniu realistyczną proporcję światła i cienia, każdemu pikselowi przyporządkowywana jest dodatkowa wartość określająca „zagłębienie” bogomips krzyżówka.
Definicja Boks Sponsorowany:
Co to jest kontekstowej w formie tekstowego linku składającego się z tytułu i krótkiego opisu. Występuje on zawsze na górze wyników wyszukiwania wyszukiwarki internetowej i tym jest różna od boksu bogomips co to jest.
Definicja Bloger Lub Blogger:
Co to jest takim mianem ustala się autora bloga bogomips słownik.
Definicja Bob Braden:
Co to jest jeden z artystów protokołu TCP/IP bogomips czym jest.

Czym jest BogoMIPS znaczenie w Słownik Internet B .