Definicja Blue Box co oznacza. Czym jest inicjalnych phreakerów do uzyskiwania darmowych.

Czy przydatne?

Definicja Box Blue

Co to jest BLUE BOX urządzenie odkryte, skonstruowane i używane poprzez inicjalnych phreakerów do uzyskiwania darmowych (nielegalnych) połączeń telefonicznych. Działanie blue box bazuje na generowaniu tonów identycznych ze użytkowanymi poprzez spółki telekomunikacyjne (opartych na częstotliwości 2600 Hz), co wystarcza, aby phreaker mógł przejąć kontrolę nad centralą telefoniczną i uzyskać połączenie z dowolnym numerem telefonu na świecie. Czasy „świetności” blue box przypadają na lata 70 i start 80, a dziś ma on już znaczenie raczej historyczne. Nie są potwierdzone przypadki jego zastosowania w polskich realiach. Blue box było pierwszym z tego rodzaju urządzeń i zapoczątkowało serię podobnych „kolorowych pudełek”: red box, black box, violet box, silver box, etc. Zobacz John Draper
Definicja Browser Hijacker Lub Porywacz Przeglądarek:
Co to jest oprogramowanie, które modyfikuje ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika. Może to oznaczać zmianę domyślnej strony startowej, przekierowanie wyszukiwań na niechciane strony WWW, dodanie blue box co znaczy.
Definicja Bootstrap:
Co to jest się do pamięci operacyjnej komputera i przekazujący mu sterowanie komputerem. Bootstrap umieszczony jest w pamięci stałej ROM i uruchamiany automatycznie po włączeniu zasilania albo wyzerowaniu blue box krzyżówka.
Definicja BNC:
Co to jest Bayonet Neill-Concelman) – rodzaj złącza wykorzystywanego do łączenia ze sobą komputerów w sieć komputerową przy użyciu kabla koncentrycznego. Złącze to używane jest także w urządzeniach pomiarowych blue box co to jest.
Definicja Binarny System Lub Binary:
Co to jest liczbowy, jaki rozumieją komputery bez oprogramowania; występują tylko cyfry 0 i 1. Sposób przeliczenia: bin: dec: 0 = 0 1 = 1 10 = 2 11 = 3 100 = 4 Gdy mamy na przykład liczbę 1110100101, to blue box słownik.
Definicja Boks Sponsorowany:
Co to jest kontekstowej w formie tekstowego linku składającego się z tytułu i krótkiego opisu. Występuje on zawsze na górze wyników wyszukiwania wyszukiwarki internetowej i tym jest różna od boksu blue box czym jest.

Czym jest Blue Box znaczenie w Słownik Internet B .