Definicja Blu-Ray 3D co oznacza. Czym jest trójwymiarowego (3D) zamiast dwuwymiarowego (2D.

Czy przydatne?

Definicja 3D Ray Blu

Co to jest BLU-RAY 3D nowy format płyt Blu-Ray, który pozwala na zapis obrazu trójwymiarowego (3D) zamiast dwuwymiarowego (2D). Stowarzyszenie Blu-ray Disc Association, które zajmuje się standaryzacją płyt Blu-ray, w połowie grudnia 2009 roku skończyło prace nad standardem Blu-ray 3D. Standard będzie opierał się na kodeku Multiview Film Coding, który jest rozszerzeniem AVC będącym częścią dotychczasowego standardu. Blu-ray 3D będzie funkcjonował w rozdzielczości 1080p dla każdego oka. Płyty nagrane jako Blu-ray 3D będą właściwe z odtwarzaczami starszego typu i będą mogły być na nich odtworzone – oczywiście w wersji 2D. Starsze urządzenia będą mogły uaktualnić własne oprogramowanie do obsługi nowego standardu, pod warunkiem, iż będą dysponowały dostateczną mocą obliczeniową
Definicja Browser Hijacker Lub Porywacz Przeglądarek:
Co to jest oprogramowanie, które modyfikuje ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika. Może to oznaczać zmianę domyślnej strony startowej, przekierowanie wyszukiwań na niechciane strony WWW, dodanie blu-ray 3d co znaczy.
Definicja Bez Przeplotu:
Co to jest sposób wyświetlania, gdzie wszystkie następne linie obrazu na ekranie monitora odrysowywane są za pojedynczym przejściem blu-ray 3d krzyżówka.
Definicja Bluetooth:
Co to jest angielskiego: – niebieski ząb) – standard umożliwiający bezprzewodową łączność między urządzeniami elektronicznymi – między telefonem komórkowym a na przykład telewizorem, komputerem, słuchawką blu-ray 3d co to jest.
Definicja Bank Pamięci:
Co to jest memory bank) – jedno albo kilka gniazd pamięci na płycie głównej, które służy umieszczeniu w nim pamięci operacyjnej. W starszych komputerach bank pamięci składał się z 2 albo 4 gniazd, aktualnie blu-ray 3d słownik.
Definicja Blokada Regionów:
Co to jest oglądanie filmów DVD pochodzących z różnych regionów świata. Zazwyczaj zostaje włączona po pięciokrotnej zmianie regionu, od tego czasu na odtwarzaczu można oglądać filmy tylko z jednej części świata blu-ray 3d czym jest.

Czym jest Blu-Ray 3D znaczenie w Słownik Internet B .