Definicja Blok co oznacza. Czym jest poprzez urządzenie typu CD-ROM. Na płycie CD-ROM blok ma.

Czy przydatne?

Definicja Blok

Co to jest BLOK najmniejszy fragment z danymi odczytywany czy zapisywany poprzez urządzenie typu CD-ROM. Na płycie CD-ROM blok ma zwykle rozmiar 2048 bajtów
Definicja BitTorrent:
Co to jest protokół i sieć P2P stworzona poprzez Briana Cohena. Torrent to plik o rozszerzeniu .torrent z „namiarami” do użytkowników z udostępnianym poprzez nich plikiem blok co znaczy.
Definicja Bot:
Co to jest sztuczną inteligencją postać, kierowana poprzez komputer. Występuje raczej w grach FPP (Quake, Unreal) i przydaje się, gdy na przykład chcemy sobie pograć w deathmatch, a nie mamy sieci. Bot przy blok krzyżówka.
Definicja Biała Lista Lub White List:
Co to jest filtrowania spamu. Biała spis stanowi lista legalnych adresów e-mail albo nazw domen. Wszystkie informacje pochodzące z adresów albo domen znajdujących się na białej liście są automatycznie blok co to jest.
Definicja Bajt:
Co to jest byte) – jednostka wykorzystywana do mierzenia ilości informacji. Jednostką informacji może być jeden symbol albo litera. Jeden bajt złożona jest z 8 bitów. 8 bitów to liczby w systemie bin od blok słownik.
Definicja Baza Danych:
Co to jest Database) 1. – ustalenie to znaczy zestaw uporządkowanych informacji dotyczących jakiejś ekipy obiektów albo zagadnień (dane personalne, kartoteki pacjentów, katalogi wyrobów, dane technologiczne blok czym jest.

Czym jest Blok znaczenie w Słownik Internet B .